Blog

Sen Tasarla, Biz Yapalım!

22 Aralık 2016
Sen Tasarla, Biz Yapalım!

Özel günlerde  sevdiklerinize, kişiye özel hediyeler hazırlatarak kendilerini çok değerli ve özel hissetmelerini sağlayabilir, onlara unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

Her Şey Vatan İçin!

18 Aralık 2016
Her Şey Vatan İçin!

Bir milletin devlet kurabilmesi için vatan topraklarına, bu toprağı koruyabilmesi içinse orduya ve koruyucu kuvvetlere ihtiyacı vardır. Askerimiz ve polisimiz tarafından vatanımız; her şeyden önce tutulur, değeri bilinir, uğruna seve seve can verilir. Bu sebeple, bu ilkelerin benimsenmediği milletler devlet kuramaz, kursa da koruyamaz.

Yüzüğün Takılan Parmağa Göre Anlamları

17 Aralık 2016
Yüzüğün Takılan Parmağa Göre Anlamları

Yüzükler takıldığı parmağa göre anlamlandırılırlar. Bazen medeni halinizi gösterir bazen de ruhsal dünyanızı. Nişan yüzüğü, evlilik yüzüğünün dışında serçe parmağa ve işaret parmağına takılan yüzükler ne anlama geliyor? İşte o çok merak edilen sorunun yanıtı…

7 Maddede Kayı Boyu

16 Aralık 2016
7 Maddede Kayı Boyu

Kayı boyunun Osmanlı Devleti’nin kurucu unsuru olduğunu hemen hemen herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Peki bu temel bilgi hariç Kayı boyu hakkında yedi madde sıralayacak olsak neler derdik? Gelin listemize bir bakalım...

Bir Anı Yüzüğünün Hikayesi

15 Aralık 2016
Bir Anı Yüzüğünün Hikayesi

Anı Yüzük’te her yüzük, bir hikaye anlatır. Yüzüklerimizin bir aksesuardan öte, anılarınızı anımsatacak ve sizleri yansıtacak birer parçanız olmasını istiyoruz. Bu sebeple; stoklu çalışmak yerine, her bir yüzüğümüzü siparişiniz üzerine sizin için özel olarak üretiyoruz.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

08 Aralık 2016
Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Acısıyla, tatlısıyla, iyi, kötü ve güzel anılarla yaşadığımız 2017 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kaldı. Geçmiş yıllar boyunca beraber birçok anı biriktirdiğiniz aileniz, eşiniz, dostunuz ve tüm sevdiklerinize ufak sürprizler yaparak mutlu etmek istiyorsunuz. Peki neler yapmak istediğinize karar verdiniz mi?

Askerliğin 10 Yazısız Kanunu!

07 Aralık 2016
Askerliğin 10 Yazısız Kanunu!

Askerlik diyince akla; sabah içtimaları, nöbetler, telefon kulübesindeki sıralar, kısıtlı sürede sırayla aradığın sevdiklerin, çarşı izni, izin gününde gelen ailen, yemin töreni, şansına göre sert ya da babacan çıkan komutanın, sırtında yüklerle tırmandığın yokuşlar ve daha bir dolu anı gelir. Anı Yüzük olarak askerlik denilince hepimizin aklına gelen 10 yazısız kuralı derledik. İşte, askerlik denilince aklımıza gelenler….

Yeni Doğum Yapan Anneler için 5 Anne Bebek Kolyesi

05 Aralık 2016
Yeni Doğum Yapan Anneler için 5 Anne Bebek Kolyesi

Yeni doğum yapan anneler için en harika hediye seçenekleri Anı Yüzük'te sizi bekliyor. Anne bebek kolyeleri ve çok daha fazlası için hemen tıkla!

Asker Sevgiliye Alınabilecek 5 Harika Hediye Fikri

05 Aralık 2016
Asker Sevgiliye Alınabilecek 5 Harika Hediye Fikri

Askerdeki sevgiliye ne alınır? Onu mutlu edecek, özlemini giderecek en güzel hediye fikirlerini sizler için sıraladık. Bu Sevgililer Günü’nde ona unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız yazımızı okumadan karar vermeyin!

Modern Zamanlarda Öğretmen Olmak! Yeni Nesil Öğretmenlerin 6 Yeni İlkesi

23 Kasım 2016
Modern Zamanlarda Öğretmen Olmak! Yeni Nesil Öğretmenlerin 6 Yeni İlkesi

Öğretmen; sözlük anlamıyla kısaca öğreten kişi ama bu kadar kısa değil bu mesleğin hikâyesi. İnsanlık tüm bilgi birikimine son 150 yılda ulaştı şimdilerde ise bilgi adeta ışık hızında akıyor. Eskiden öyle miydi bir kitap, bir öğretmen, bir nesne yeterdi. Nerede o kitaplar, o eski öğretmenler bilemiyoruz ama şimdiler pek bir teknolojik efendim. 

İşte size çağımızın teknolojik öğretmenlerinin 6 yeni ilkesi!

1 2 3 .... 15 16 17 18 19
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.