Deniz Kuvvetleri Aksesuarları

Zorlu askerlik mesleğini çetin deniz koşullarında icra eden bahriyelilere özel tasarladığımız en kaliteli gümüş yüzük, deri cüzdan, rozet, kolye ve diğer aksesuarlar Anı Yüzük'te. Uygun fiyatlarla şimdi sipariş verin ücretsiz kargo ile gönderelim!

Sırala
Görünüm :
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.

Deniz Kuvvetleri

Türk Deniz Kuvvetleri ordumuzu oluşturan üç komutanlıktan biridir. Kara ve hava komutanlıkları ile beraber ülkemizi hem savunmada hem saldırıda aktif görev almakla yükümlü olan Deniz Kuvvetleri üç tarafı denizlerle çevrili olan bu coğrafyada milletimizin iyiliği için özveri ile büyük bir hizmet sunmaktadır. DKK ülkemizin göz bebeği olan askerlerden oluşan ve denizin çetin şartlarında ülkeye hizmet sunan bahriyelilerden oluşmaktadır.

Türk Deniz Kuvvetlerinin kuruluşu ilk Türk denizci kabul edilen Çaka Bey'e kadar gitmektedir. Osmanlı döneminde de önemli bir rol oynayan Deniz Kuvvetleri cumhuriyetin ilk yıllarında pahalı bir yatırım olmasına rağmen ayakta tutulmaya çalışıldı. 1949 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı olarak oluşturulan bu teşkilat donanmada ilerleme bakımından ciddi bir adım olmuştur. Daha iyi bir yapılanma ve etkin görevler için Donanma Komutanlığı, Deniz Eğitim Komutanlığı, Kuzey  ve Güney Saha Komutanlığı olarak dört alt komutanlığa bölünmüştür.

Türk Deniz Kuvvetleri Aksesuarları

Anavatan'da güvende olmak denizlerde güçlü olmak için çalışan bahriyeliler... Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı Deniz kuvvetlerinin şanlı askerleri, Anı Yüzük ürettiği askeri aksesuarlarla her anınızda yanınızda! Mesleğinizde aidiyet ve bağlılığı öne çıkaran en önemli simgelerden biri olan sizler için tasarladığımız ‘askeri yüzükleri' kutsal görevinizin nişanesi olarak bir ömür parmağınızda taşıyacaksınız. Yalnızca gümüş yüzükler değil askerlerimiz için ürettiğimiz rozetli cüzdan, anahtarlık, çakmak gibi birçok askeri aksesuara kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Deniz Kuvvetleri Yüzükleri

Kurumsal ve askeri aksesuar denilince akla gelen isimlerden biri olarak mücadelesini denizlerde de sürdüren askerlerimizi de unutmadık ve onlar için şık gümüş yüzükler ürettik. Farklı modeller bulabileceğiniz bu yüzük kategorisinde taşlı ve taşsız yüzük seçeneklerimiz bulunmaktadır. Taşlı modellerde kırmızı ve mavi zirkon taş seçeneği ile gümüş yüzüğünüzde taş rengi seçme imkanını da sizlere sunuyoruz. 925 ayar gümüşten kendi atölyemizde ürettiğimiz yüzüklerimize ömür boyu garanti de veriyoruz. Bu şekilde atölyemize ulaştırdığınız yüzüklerde bakım/onarım işlemi için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kartal başlı, kabartmalı ve kare modeller bulunan Deniz Kuvvetleri yüzüklerimizde siz de zevkinize göre olan modeli bulabileceksiniz. Ayrıca bazı modellerde hilal kısmına ve yüzük içine yazı yazarak kişiselleştirme seçeneklerine de sahipsiniz.

Deniz Kuvvetleri Cüzdanları

Mesleğinden bir nişaneyi yanında taşımak isteyenler için hakiki deri rozetli cüzdan modellerimiz de bulunmaktadır. Kamuflaj desenli veya düz siyah renkte bulabileceğiniz rozetli cüzdanlarımız klasik, kartlık ve para tokalı modellerle size seçme şansı da sunuyor. Kullandığımız metal rozetlerle cüzdanınıza şık bir görüntü katarken kaliteden de ödün vermemiş olacaksınız. Rozetli Deniz Kuvvetleri cüzdanlarında aynı zamanda Donanma Komutanlığı ve Deniz Eğitim Komutanlığı rozetlerini de tercih edebilirsiniz.

Deniz Kuvvetleri Rozetleri

Bahriyeliler için özel tasarladığımız cüzdan rozetlerimiz de bulunmaktadır. Rozetli cüzdan değil de sadece rozet olarak isterseniz uygun fiyatlarla Anı Yüzük'ten Deniz Kuvvetleri rozetini de temin edebilirsiniz. Bedava kargo seçeneği ile vereceğiniz adrese kargo ile en kısa sürede gönderimi yapılacaktır.

Deniz Kuvvetleri Kolyeleri

925 ayar gümüşten ürettiğimiz kolyeler ile de tarzınızı ve mesleğinizi yansıtarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gümüş kolyelerimizde yazı yazma imkanını sizlere sunarken isterseniz zincir uzunluğunu da seçme şansınız bulunmaktadır.

Deniz Kuvvetleri Çakmakları

Deniz Kuvvetlerine özel ürettiğimiz zippo tipi çakmaklar da Anı Yüzük ürün yelpazesi için de bulunmaktadır. Ücretsiz kargo ile sipariş vereceğiniz bu ürünler kargodaki güvenlik sebebi ile boş olarak gönderilmektedir.

Deniz Kuvvetleri Anahtarlıkları

Günlük hayatınızda mesleğinizi yansıtan küçük detay Deniz Kuvvetleri anahtarlığını da Anı Yüzük güvencesi ile sipariş verebilir ve kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

DKK Aksesuarları Güvenli Alışveriş ile Anı Yüzük'te

Siz de en güzel gümüş yüzük, deri cüzdan ve aksesuarlara sahiplik yapan Anı Yüzük'e gelerek garantili ürünlerimizi ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanları ile güvenle ve kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.