Deniz Kuvvetleri Cüzdanları

DKK'ya mensubu asker ver personelleri için hazırlanmış hakiki deri cüzdan ve kartlıkları bedava kargo ile hemen sipariş verin!

Sıralama seçin

Deniz Kuvvetlerine Özel Cüzdanlar

Geniş askeri aksesuar koleksiyonumuzda önemli bir yer tutan DKK rozetli ve baskılı deri cüzdanlar ile siz de kendiniz veya sevdikleriniz için anlamlı bir aksesuara Anı Yüzük ile sahip olun! Hakiki deriden üretilmiş rozetli ve UV baskılı DKK asker cüzdan ve kartlık çeşitleri ile siz de hem mesleğinize hem de tarzınıza en uygun aksesuarı şimdi güvenli alışveriş ile sipariş verebilirsiniz. Mesleğinizi yansıtan şık cüzdan ve kartlık çeşitlerine kişiye özel isim yazdırma ve logo ekletme seçenekleri ile uygun fiyatlarla sahip olmak Anı Yüzük ile artık çok kolay!

DKK Cüzdan ve Kartlık Modelleri

Türk Deniz Kuvvetleri mensuplarına özel olarak üretilmiş rozetli ve baskılı asker cüzdan modelleri dikey klasik, yatay kartlık, çift taraflı para tokalı ve fermuarlı kartlık olmak üzere dört ana modelde yer almaktadır. Bunlardan ilk üçü hem rozetli hem baskılı seçeneklerle gelirken fermuarlı model sadece renkli baskı seçeneği ile gelmektedir.

Rozetli DKK cüzdanlarında Deniz Kuvvetleri, Donanma Komutanlığı ve Deniz Eğitim Komutanlığı rozetli cüzdan çeşitleri bulunmaktadır. Renk seçenekleri olarak ise siyah, bordo ve kamuflaj desenler yer almaktadır. Kamuflaj desen renk seçeneği de kendi içinde siyah, lacivert, gri ve yeşil olarak dört şekilde gelmektedir.

Hem rozetli hem baskılı DKK asker cüzdanları tamamen birinci sınıf hakiki deriden üretilmiştir. Kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sağlayan bu cüzdanlara dilerseniz isim de yazdırarak kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Kişiye Özel İsimli Deniz Kuvvetleri Cüzdanları

Hakiki deriden üretilen kişiselleştirilebilir DKK cüzdan ve kartlık modelleri uygun fiyatları ve renk seçenekleri ile Anı Yüzük'te! Farklı rozet seçeneklerinin de yer aldığı Deniz Kuvvetleri cüzdanları ile kendinize bir jest yapabilir veya bahriyeli sevdiklerinize şık ve kullanışlı bir hediye sunabilirsiniz. Üstelik isim yazdırma ve dilersiniz logo ekleme seçeneği ile mesleklerine özel bu aksesuarı hediye vereceğiniz kişiye özel hale getirerek daha da unutulmaz ve kıymetli bir hale dönüştürebilirsiniz.

İsim Yazılı DKK Cüzdan ve Kartlık Fiyatları

İsim yazılarak kişilere özel hale getirilebilen hakiki deri DKK cüzdan ve kartlık modelleri kampanya dönemlerine ve cüzdan modeline göre değişmekle beraber genellikle altmış lira ile yüz lira arasında değişmektedir. Bu fiyata Türkiye'nin her yerine bedava kargo ücreti de dahildir.

DKK ve Asker Cüzdanlarının En İyi Adresi Anı Yüzük

Askeri aksesuarın önde gelen ve kalitesiyle ön plana çıkan Anı Yüzük olarak sizlere sunduğumuz en şık Deniz Kuvvetleri cüzdan ve kartlık modellerine isim yazdırma, taksit ve bedava kargo seçenekleri ile şimdi sahip olabilir, güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.