x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Kara Kuvvetleri Yüzükleri

Kara Kuvvetlerine mensup kahraman askerlerimiz için özenle ürettiğimiz 925 ayar gümüş yüzükleri ücretsiz kargo, yazı yazarak kişiselleştirme ve ömür boyu garanti fırsatları ile hemen sipariş verin!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kara Kuvvetleri

Türk Kara Kuvvetleri Türkiye devleti ve milletini karadan gelecek saldırılardan korumakla mükellef kuvvettir. TSK çatısı altında sahip olduğumuz en büyük kuvvet olan Kara Kuvvetleri asker sayısı bakımından da dünyanın sayılı kara orduları arasında yer almaktadır

Türk Kara Kuvvetleri'nin kuruluşu M.Ö 209'a Mete Han zamanına dayandırılmaktadır. Turan anlayışının etkisiyle de kabul edilen bu tarih aynı zamanda Türk askeri tarihinin ne kadar eskilere dayandığını da göstermektedir. Tarihin değişik zamanlarında kara kuvvetleri her zaman en etkili ve baskın kuvvetlerimiz olmuştur. Osmanlı zamanında Yeniçerileri içinde barındıran bu kuvvet tarhi boyunca en önemli savaşlarda hayati roller üstlenmiştir. Bunlar içinde I. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı da bulunmaktadır. 1949 yılında ordu komutanlıklarının Kara Kuvvetleri Komutnalığı'na adı altında yapılandırılması ile günümüz Türkiye'sinde geçerli olan sistemin temelleri atıldı.

Kara Kuvvetleri Yüzükleri

Kutsal vatanımız ve şanlı Türk milletini koruyan, milletin göğsünü güven ve gurur duygularıyla kabartan Kara Kuvvetleri mensuplarına...

Büyük onur ile yerine getirdiğiniz askerlik görevinin ve Türk olmanın gururunu parmağınızda da taşıyın diye…

Son yıllarda erkeklerin tercih ettiği aksesuarlar arasında trend olan yüzüklerde Anı Yüzük imzası olsun. Anı Yüzük’te birbirinden özgün tasarımlarla hazırlanan gümüş kara kuvvetleri yüzüklerine, ömür boyu garanti ile sahip olabilirsiniz. Tamamen 925 ayar gümüşten ürettiğimiz Kara Kuvvetleri yüzüklerini en titiz işçiliğimiz ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Üzerinde ısıya dayanıklı zirkon taş kullandığımız yüzüklerde kırmızı, mavi ve turkuaz renk seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. Ayrıca lazer yöntemi ile yüzüklere istediğiniz yazıyı yazma ikmanını da sizlere sunarak hem mesleğinize hem de kendinize özel bir yüzük sahibi olma fırsatına Anı Yüzük güvencesi ile sahip oluyorsunuz.

Kara Kuvvetleri devre yüzükleri kartal başlı, pençeli, pençesiz, kare veya klasik model gibi seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Bu yüzükler içinde uzman çavuş, komando, özel kuvvetler, astsubay, astteğmen gibi rütbe ve askerler için ayrıca özel tasarlanmış modeller de yer alıyor..

Subay ve Astsubay Yüzükleri

Kara Kuvvetleri Komutanlığı içinde görev yapan çeşitli rütbelerdeki kahraman askerlerimiz için de yüzük ve aksesuarlar üretiyoruz. Subay ve astsubay rütbesindeki TSK mensuplarına en şık gümüş yüzükleri uygun fiyatlarla sunarak mesleklerine ait çok özel bir nişaneyi parmaklarında taşıma imkanını sunuyoruz. Tek olarak veya devre arkadaşlarınızla sipariş verebileceğiniz bu yüzükleri ücretsiz kargo ile sizlerle buluşturuyoruz. 

Asteğmen Yüzükleri

Rütbelere özel ürettiğimiz  yüzük modelleri içinde asteğmen yüzükleri de bulunmaktadır. Asteğmen yüzükleri de diğer Anı Yüzükleri gibi kendiniz için güzel bir jest veya sevdiklerinize çok özel bir hediye olabilir. Bu yüzüklere isim yazdırarak kendinize özel hale getirebilir ve adrese teslim ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Uzman Çavuş Yüzükleri

Şanlı ordumuzda görev yapan uzman çavuş yüzük ve aksesuarları güvenli alışveriş adresi Anı Yüzük'te. Uzman çavuş rütbesindeki askerlerimiz için gururla ve özenle tasarladığımız 925 ayar gümüş yüzükler farklı modelleri ile beğeninize sunuluyor. Bu modeller arasında siz de kendi zevkinize uygun olanı bulabilirsiniz. İsterseniz de yüzükte hilal bölgesine, yanlara veya yüzük içine yazı da ekleterek kendinize veya sevdiklerinize özel bir hale getirebilirsiniz.

Komando Yüzükleri

TSK'nın en zorlu şartlarında görev yapan askerlerinden olan komandolar için Anı Yüzük olarak sevilen modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Komando yüzüzklerini de 925 ayar gümüşten üreterek ve ömür boyu garanti frsatı ile sizlere ulaştırıyoruz. Vereceğiniz yüzük ölçüsüne göre yapılan yüzüklerimiz kendinize bir jest veya sevdiklerinize özel bir hediye olabilir. 

Özel Kuvvetler Yüzükleri

TSK'nin seçkin askerlerinden olan ve zor şartlar için özellikle eğitilmiş Özel Kuvvetlere mensup askerlere has üretilmiş 925 ayar gümüş yüzüklere Anı Yüzük güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Diğer ürettiğimiz yüzüklerde olduğu gibi bu gümüş yüzüklerde de ücretsiz kargo ve ömür boyu garanti fırsatını sizlere sunuyoruz. Mesleğinize ait bir nişaneyi parmağınızda gururla taşımak isterseniz Anı Yüzük olarak sizin için buradayız!

KKK Askeri için Hediye Yüzük

Asker sevdiği için anlamlı ve kaliteli bir hediye arayanlar için devre yüzükleri çok iyi bir hediye alternatifi olarak ön plana çıkmaktadır. Hem askeri okullarda hem de görevli askerler arasında bir gelenek olan devre yüzüğünü siz de Kara Kuvvetlerine mensup asker sevdiğiniz için tercih edebilirsiniz. 925 ayar gümüşten ürettiğimiz KKK devre yüzüklerini kendiniz veya sevdiğiniz adına sipariş verebilir, yazı yazarak kişiselleştirme imkanı ile daha da özel hale getirebilirsiniz. Asker için hediye arıyorsanız doğru yerdeniz, alışverişinizi keyifle tamamlayın!

Kara Kuvvetleri Devre Yüzükleri için Anı Yüzük'e Gelin!

Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için KKK  devre yüzüklerinizi alanında uzman Anı Yüzük'ten sipariş verin. Uygun fiyatlarla ster tek ister arkadaşlarınızla toplu verebileceğiniz devre yüzüğü siparişinizle kaliteli ve güvenli online alışverişin tadını çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.