Komando Yüzüğü

Tamamen 925 ayar gümüşten üretilmiş ısıya dayanıklı zirkon taşlı komando yüzükleri isim yazarak kişiselleştirme, ücretsiz kargo ve ömür boyu garanti ile güvenle sipariş verin!

Komando Yüzükleri

Komando, muharebe gücü yüksek olan, ani baskınlar yapabilen, iyi yetiştirilmiş, fiziksel ve zihinsel olarak çok güçlü askerlerden oluşan özel birliğe denmektedir.  Komando birliğindeki her askere de komando denmektedir. Bu askerler ülke savunmasında çok etkili olan hem kara hem deniz operasyonlarında görev yapabilen askerlerden oluşur. Ancak komandolar ayrı bir sınıf değil iyi bir eğitim almış muharip sınıflara mensup er, erbaş, astsubay ve subay gibi askerlerden oluşmaktadır.

Vatani görevde önemli bir rol oynayan bu kahraman askerler için Anı Yüzük olarak 925 ayar gümüş Komando yüzüklerini özenle üretiyoruz. Komando yüzüklerimizde ısıya dayanıklı kırmızı ve mavi renk seçenekli zirkon taş kullanıyoruz. Ayrıca hilal kısmına ve yüzük içine lazer yöntemi ile istediğiniz yazıyı yazarak kişiselleştirme imkanını da sizlere sunuyoruz. Bu sayede size özel bir asker hatırasını parmaklarınızda taşıma imkanı sunuyoruz.

Özel eğitim almış askerler olarak tanımlanan komandolar, komando birlikleri halinde görev yaparlar. Askerlik mesleği içinde özel bir birim olarak çalışan komandolar, ülke savunmasının yapılmasında en etkin güçtür. Askerlik çağı gelen çoğu Türk gencinin hayali komando olmaktadır. Komando olmak her açıdan gurur vericidir. Farklı fiziksel ve yazılı sınavlardan geçerek komando olmaya hak kazanan kişiler bu gururu tüm yaşamları boyunca yaşamak ve hissetmek isterler. Askerliğini komando olarak yapmış pek çok kişi hayatının en unutulmaz zamanları olan askerlik anılarını ölümsüzleştirmek isterler. Anılarınızı ölümsüzleştirmeye size özel tasarlanan askeri yüzüklerle başlayabilirsiniz. Siz de hemen sitemize gelerek komando yüzüklerine göz atabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Komando Yüzük Modelleri

Askeri yüzükler çoğunlukla askerler tarafından devre arkadaşlarıyla birlikte alınmaktadır. Komando olarak vatani görevini icra eden askerler de yine aynı şekilde komando yüzükleri ile askerlik anılarını ölümsüzleştirmek isterler. Gümüş madeninden üretilen komando yüzük modellerinde ay yıldız, asker figürü, Göktürkçe Türk, bozkurt, Türk Silahlı Kuvvetleri arması, komando arması gibi işlemelere yer verilmektedir. Taşlı ya da taşsız yüzük olarak üretilen askeri yüzükler üzerine dilerseniz adınızı ya da devre yılınızı yazdırarak yüzüğünüzü size özel hale getirebilirsiniz.

Terörle Mücadele Komando Yüzüğü

Komando olarak göreve başlayan askerlerin bir kısmı Isparta Terörle Mücadele Eğitim alayında eğitilerek Terörle Mücadele Komandosu olarak yetiştirilirler. Anı Yüzük olarak tasarladığımız terörle mücadele komando yüzüğü ile siz de mesleğinizin gururunu her daim parmağınızda taşıyabilirsiniz. 925 ayar gümüşten üretilen bu yüzükte ısıya dayanıklı zirkon taş kullanılmaktadır. Dilerseniz mavi, kırmızı ve siyah taş seçenekleri arasından seçim yapabilir, yüzük ölçünüzü öğrenerek hızlı ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Ay Yıldız Komando Yüzüğü

Şanlı bayrağımızın sembolü olan ay yıldız motifi kullanılarak tasarlanan ay yıldız komando yüzüğü pek çok komando tarafından tercih edilmekte ve beğenilmektedir. Ay yıldız komando yüzüğü ismiyle sitemizde kolayca ulaşabileceğiniz bu model diğer Anı Yüzükleri gibi ömür boyu bakım garantimiz altındadır. Parmağınızda gururla taşıyacağınız bu şık yüzüğe ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Jandarma Komando Yüzüğü

İzmir Foça’da Jandarma komando Eğitim Alayında yetiştirilen Jandarma Komandolara özel olarak tasarladığımız Jandarma komando yüzüklerine göz atın! Klasik hâkimiyet sembolü kartal başı ve şanlı bayrağımızın sembolü ay yıldız tasarımlı askeri yüzük modellerine hemen sitemizden ulaşabilirsiniz.

Komando Uzman Çavuş Yüzüğü

Askeri yüzükler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan komando uzman çavuş yüzüğü ile de asker kimliğinizi ortaya çıkarabilir, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Sitemizden kolayca ulaşabileceğiniz bu yüzük modelini ister kendiniz ister askeri devrenizle birlikte toplu olarak sipariş verebilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Komando Yüzüklerinin Adresi Anı Yüzük

Anı Yüzük olarak 925 ayar gümüşten ürettiğimiz askeri yüzüklerle anılarınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı oluyoruz. Hakimiyet sembolü kartal başı ve ay yıldız tasarımıyla üretilen devre yüzükleri ile siz de parmağınızda gururla taşıyacağınız şık bir nişanenin sahibi olabilirsiniz. Sadece Anı Yüzük’ün sağladığı ‘Ömür boyu garanti’ imkânıyla size özel bir komando yüzüğü tasarlatabilir veya mevcut modeller üzerinde değişiklik yaparak güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.