Oniks Taşı Yüzük

Şık oniks taşı gümüş yüzükleri adrese teslim bedava kargo avantajı ve Anı Yüzük kalitesiyle hemen sipariş verin!

Oniks Yüzük

Oniks taşı şans taşı olarak da bilinmektedir. Yarı değerli bir taş türü olan oniks genelde siyah-gri tonlarında olmaktadır. Işığı geçirmeyen bir yapıdadır ve nispeten parlak bir taştır. Oniks taşı estetik bir görüntüye sahiptir ve çeşitli süs eşyaları ile aksesuarlarda kullanılmaktadır.

Anı Yüzük olarak sitemizde satışa sunduğumuz oniks yüzükler 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Bu şekilde gümüşün değeri ve şıklığı oniksin parlaklığı ve siyahın asaleti ile buluşmaktadır. Onik taşlı yüzükler taşlı erkek yüzükleri kategorisinde akik yüzüklerden sonra çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görünümleri ve farklı model seçenekleri bunun en büyük sebebidir.

Oniks Taşı Yüzük Modelleri

Oniks taşı yüzükler sadece veya çeşitli motiflerle tamamlanmış şekilde karşımıza çıkabilir. Sade modellerde üstte yuvarlak veya köşegen oniks taşının bulunduğu modeller mevcuttur. İşlemeli modellerde ise oniks taşına Osmanlı arması veya tuğrası, Selçuklu kartalı, ay-yıldız motifi veya elif-vav motifi gibi işlemeler eşlik etmektedir. Bunlara ek olarak simetrik desenli yüzükler de vardır.

Oniks Taşlı Yüzük Fiyatları

925 ayar gümüşten üretilen oniks taşlı yüzüklerin fiyatı genelde seksen lira ile iki yüz elli lira arasında değişmektedir. Yüzük modeli, gramı ve işçiliği fiyatı belirleyen faktörler arasında yer almaktadır.

Oniks Taşının Faydaları

Şifalı olduğuna inanılan onikssin faydaları arasında şunları sayabiliriz: Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır. Sakinleştiricidir ve pozitif enerji verir. Strese iyi gelmektedir. Nazara karşı da etkili olduğuna inanılmaktadır.

Kaliteli Oniks Taşı Yüzüklerin Adresi

Gümüş yüzük ve aksesuarın önde gelen sitesi Anı Yüzük olarak beğeninize sunduğumuz oniks taşlı yüzükleri bedava kargo, uygun fiyat ve değişim&iade imkanları ile şimdi güvenle sipariş verin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.