Dünya trendlerini takip ederek sizler için tasarladığımız kişiye özel yüzüklerle tarzınızı yansıtmaya ne dersiniz? Günlük yaşamınızda ya da özel günlerinizde size eşlik ederek günün her diliminde anı yakalamanız için özel tasarlanmış, her tarza uygun kişiye özel yüzük modelleri için siz de kategorimize göz atın. 925 ayar gümüşten üretilen bu özel yüzüklere en uygun fiyata sahip olun.

Sıralama seçin

Özel Tasarım Yüzükler

Her biri ile kendinizi daha da özel hissedeceğiniz özel tasarım yüzükler sayesinde eşsiz parçalara sahip olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sıradan tasarımlardan sıkılan ve kendi stilini ortaya koyacak özel yüzükler arayan kişilere hitap eden bu modeller tasarım harikaları olarak kabul edilmektedir.

Kelebek Yüzük Modelleri

Özel tasarım yüzüklerin üzerinde en çok işlenen motiflerden biride kelebeklerdir. Kelebeğin çok güzel bir görüntüsünün bulunmasının yanı sıra yüzüğün üzerine oturtulmasının da kolay olması bu figürün tercih edilmesini sağlamaktadır. Yine takıda kelebeğin anlamı son derece derin olduğu için kız arkadaşlarına ya da eşlerine hediye almak isteyen kişilerde bu yüzüklere yönelmektedir.

Sonsuzluk Yüzüğü İle Aşkınızı İlan Edin

Özel tasarıma sahip olan yüzükler arasında yer alan sonsuzluk yüzüğü sahip olduğu şık tasarım ile her gün parmağınızda taşımak isteyeceğiniz bir aksesuar olmayı başarırken, kadınların en çok tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. Sahip olduğu derin anlam ise eşlerine hediye almak isteyen bayların tercihi olmasını sağlarken yine ilanı aşk etmek istiyorum diyen kişilerde “sonsuza kadar seni seviyorum” anlamına geldiği için bu yüzüğü tercih etmektedir. Kendisini şımartmak isteyen ve kendisine özel bir hediye almak isteyen bayanlarda sonsuzluk işaretinin kazındığı yüzükleri şık tasarımlarına âşık olarak tercih ederken özel tasarım yüzükler ile bu şıklık kat be kat arttırılmaktadır.

Ona Özel Olduğunu Hissettirin

Sıradan bir yüzük modeli yerine içerisine sevgilinizin ismini de yazdırabileceğiniz özel tasarım yüzükler ile sevdiğiniz kişiye onun için ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Kadınlar için hediye çok büyük anlamlar taşımakta olup her kadın sevildiğini hissetmek ve şımartılmak ister. Satın alacağınız şık yüzük modelleri ile sizde hayatınızda olan kadını mutlu etme fırsatı yakalayabilir, Anı Yüzük ile her zaman severek takacağı aksesuarları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.