Sonsuzluk Kolyesi

Derin anlamı ile kadınların güzelliğini tamamlayan gümüş sonsuzluk kolye modellerini uygun fiyat ve bedava kargo avantajlarıyla güvenle sipariş verin!

Sırala
Görünüm :
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Sonsuzluk Kolye ve Anlamı

Türkçede lemniskat denen ve kelime olarakYunancadan gelen yan yatmış sekiz gibi duran sonsuzluk işareti matematik ve fizik gibi alanlarda sonu olmayan şeyleri tarif eden soyut bir kavramdır. Bilimsel anlamının yanı sıra lemniskat yani sonsuzluk işareti insanların duygularını ifade ettiği bir anlam da kazanmıştır. Günümüzde kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi çeşitli takılarda kullanılan sonsuzluk işareti bayan kolye modellerinde bolca yer almaktadır.  Sonsuzluk kolyesi hem kadınların kendi için tercih ettiği hem de erkeklerin sevgilileri için aldığı özel kolyeler arasındadır. Zarif tasarımları ile sonsuzluk kolyeleri takı ve aksesuar dünyasında popüler bir yere sahiptir.

Gümüş Sonsuzluk Kolyesi

Sonsuzluk kolyeleri değişik madenlerden üretilebilmektedir. Anı Yüzük olarak sonsuzluk kolyelerini 925 ayar gümüşten üretmekte ve beğeninize sunmaktayız. Değerli bir maden olan gümüşten üretilen sonsuzluk kolyeleri hem değer hem de zariflik bakımından sizler veya sevdikleriniz için kusursuz bir tercih olacaktır. Aşkın ve sadakatin sembolü olan bu kolye özel günlerde veya sürpriz hediye olarak istediğiniz zaman başvurabileceğiniz nadide bir modeldir.

Sonsuzluk Kolye Modelleri

Sonsuzluk kolye modelleri sade tasarımlardan oluşabildiği gibi çeşitli motif veya yazılarla da süslenmektedir. Ayrıca bu kolyeler taşlı veya taşsız seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır. Taşsız seçeneklerde gümüş ve gold rengi bulunurken taşlı seçeneklerde farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Taşlı sonsuzluk kolyelerinde zirkon taş kullanılmaktadır.Diğer modellerde ise kalp, nazar boncuğu, kar tanesi ve çiftlerin baş harfleri gibi motifler sonsuzluk kolyesi modelleri arasında yer almaktadır. Tüm bu kolyeler titiz işçilikle 925 ayar gümüşten üretilmektedir.

Kalpli Sonsuzluk Kolye

Kalpli sonsuzluk kolye ile aşkınızı ve sadakatinizi bir arada yansıtabilirsiniz. 925 ayar gümüşten üretilen bu modelde kalp figürü sonsuzluk motifinin içinde olabilirken onu kapsayan şekilde dışında da olabilmektedir. Sevginizi ifade etmenini en zarif yollarından biri kalpli sonsuzluk kolye modelleridir.

Sonsuz Aşk Kolyesi

Sonsuz aşk kolyesi tasarımı ile çok özel bir modeldir. İki sevgilinin aşkla birbirine sarılmasını temsil eden bu kolyede insan figürleri sonsuzluk işareti oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle sevgililer ve eşler arasında özel günlerde hediye olarak sunulan bu gümüş kolye günümüzde pek çok kadının gerdanına şık bir hava katmaktadır.

Kişiye Özel Sonsuzluk Kolye

925 ayar gümüşten ürettiğimiz sonsuzluk kolyelerinde harfli tasarımlar da bulunmaktadır. Harfli sonsuzluk kolye modelleri ile kendiniz veya sevdiğiniz için isminin baş harfini yazdırarak aksesuarınızı özel hale getirebilirsiniz.

Gümüş Sonsuzluk Kolye Fiyatları

Gümüş sonsuzluk kolye fiyatları kolyenin gramı ve işçiliğine göre değişmektedir ancak genel olarak elli lira ile yüz lira arasında satışa sunulmaktadır.

Sonsuzluk Kolye Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Anı Yüzük'te

Aşkınızın yansıması olan sonsuzluk kolye çeşitleri güvenli alışveriş, uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajı ile kaliteli aksesuarın beğenilen adresi AnıYüzük'te. Şimdi alışverişinizi tamamlayın kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.