Sevginin ve sadakatin en zarif hali tamtur yüzükler... Tamtur yüzük modelleri alyans olarak kullanılsa da günlük hayatta birçok bekar kadının en gözde aksesuarları arasında yer almakta. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek için özel gün hediyesi olarak tamtur yüzük almayı tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tamtur yüzük modelleri için siz de tamtur yüzük kategorimize göz atın. 925 ayar gümüşten üretilen bu şık yüzüklere en uygun fiyata sahip olun!

Sıralama seçin

Tam Tur Yüzükler

Kadınların parmaklarında görmekten zevk aldıkları en özel yüzük modelleri arasında yer alan tam tur yüzükler aynı zamanda taşıdıkları anlam sayesinde de son derece özel yüzükler olarak kabul edilmektedir. Altın ve pırlanta tamtur yüzükler çok daha pahalı fiyatlara satılırken gümüş tamtur yüzük modeller ise daha ekonomik fiyatlarla sahiplerini bulmaktadır.

Tamtur Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

Tamtur yüzüklerin satış fiyatları için talep edilen fiyatlar yüzüğün işlendiği maden, yüzüğün kalınlığı ve yüzükte kullanılan taşlara bağlı olarak belirlenmektedir. Görünüş olarak gerçek taşlardan hiçbir farkı olmayan ve onlar kadar parlak görünen zirkon taşlar gerçek pırlanta taşlarla kıyaslanamayacak kadar ucuz olduğu için daha ekonomik fiyatlı bir alışverişi garanti altına almaktadır. Bu yüzüklerin satış fiyatlarını belirleyen faktörlerden biride kaç sıra taş kullanıldığı kriteridir.

Çünkü bazı aksesuarlarda 3 sıra dönülürken bazı aksesuarlarda ise 5 sıra kullanılmaktadır. Tabi ki 5 sıra taşın dönüldüğü yüzüklerde fiyat daha yüksek olarak uygulanmaktadır. Daha kalın bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar için 7 sıralı Tamtur yüzük modelleri de sunulmaktadır. Yine zirkon taşların kullanıldığı gümüş yüzükler daha pahalı olarak satılırken kullanılan taşın da fiyat üzerinde önemli bir etkisi bulunmaktadır.

Tamtur Yüzüğün Anlamı Nedir?

Kadınlar için üzerlerinde taşıdıkları her parçanın ayrı bir önemi bulunur. Özellikle de aksesuar seçimine kadınlar için görüntü kadar kullanılan aksesuarın anlamı da önemlidir. Tamtur yüzükler bu noktada taşıdıkları anlam ile kadınların gönüllerini fethetmektedir. Bu yüzükler sonsuzluğu ifade ederler ve bu nedenle sonsuz aşkın ifadesi olarak kabul edilirler. Hediye olarak alınan Tamtur yüzük modelleri hediye edilen kişiye “sonsuza kadar seni seveceğim” mesajını vermektedir.

Her Zaman İlk Tercihiniz AniYuzuk

10 yıllık mesleki deneyimini internetin gücü ile birleştiren Anı Yüzük tarafından kurulan aniyuzuk.com internet sitemiz ile kesintisiz hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. En sevilen yüzük modellerini, en şık tasarımlar ve en ekonomik fiyatlarla satışa sunduğumuz sitemiz güvenilir e –ticaret siteleri listesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Günün her saati aksesuar siparişi verebileceğiniz sitemiz farklı yüzlere model ile sizin de aradığınız modellere ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.