Tek Taş Yüzük

Aşkın en özel halini temsil eden tek taş yüzükleri uygun fiyatlarla güvenle sipariş verin!

Sıralama seçin

Ona, aşkınızı anlatmak, ona ne kadar değerli olduğunu hissettirmek için tek taş yüzük modellerinden satın alabilirsiniz. Genellikle evlilik tekliflerinde ve özel günlerde tercih edilen tek taş yüzük ile sevgilinize asla reddedemeyeceği romantik bir hediye vererek gönlünü fethedin. Siz de tek taş yüzük kategorimize göz atın. 925 ayar gümüşten üretilen bu özel takıya en uygun fiyata sahip olun!

Gümüş Tek Taş Yüzükler

Evlilik tekliflerinin en nadide parçası olarak kabul edilen tek taş yüzük modelleri aynı zamanda kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında da yer almaktadır. Kibar ve naif görünüşleri ile zarafetin simgesi olarak kabul edilen bu yüzükler aynı zamanda günlük yaşantıda da kadınların en çok taktıkları aksesuarlardan biridir. Sahip oldukları anlam, şık görünümleri, kibarlıkları ve yıllar geçtikçe artan popülaritesi ile tektaş yüzük fiyatları ile de farklı bütçelere hitap etmeyi başarmaktadır.

Tek Taş Yüzük Modelleri 2018

Anı Yüzük olarak 925 ayar gümüşten titizlikle üretilen tek taş yüzükleri farklı tasarımları ile sizlerle buluşturuyoruz. Kendiniz veya sevdiğiniz için alabileceğiniz bu yüzüklerde her zevkten hanıma hitap etmesi için şık modellerimizi sonsuzluk işareti, kalp, çiçek, seni seviyorum yazısı gibi motiflerle süslerken dilerseniz anları küçük ve ışıltılı taşlarla süslenmiş modellere de yönebilirsiniz. Sade veya desenli gümüş tek taş yüzüklere yüzük halkası içine isim ve tarih yazdırma imkanları ile de sahip olma seçeneğini de sizlere sunuyoruz.

Tektaş Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

En popüler yüzükler arasında yer alan tek taş yüzükler aynı zamanda geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bunun nedeni çok farklı modellere ev sahipliği yapmasıdır. Pırlanta tektaş yüzükler çok daha yüksek fiyatlara satılırken altın tektaş yüzük modelleri ile kıyaslandığında en uygun fiyatlı olan gümüş tektaş yüzük modelleri olarak öne çıkmaktadır. Ucuz gümüş tek taş yüzük fiyatları oldukça ekonomik aralıklarda bulunurken zirkon taşlar sayesinde bu yüzüklerin de uzun yıllar beğenilerek kullanılması sağlanmaktadır.

Sevgiliye Hediye Tek Taş Yüzük

Her sene farklı modeller ile yeniden trend olmayı başaran tek taş yüzükler kadınların gönlünü tekrar tekrar fethetmeyi başarıyor. Şık tasarımları ile 2018 tektaş yüzükler çok daha iddialı olan görüntüleri ile beğeni toplarken özellikle de yarım tur tek taş yüzükler bu sene öne çıkmayı başarıyor. Kadınların gözdesi olan nazar boncuğu işlemesine sahip olan tektaşlar da bulunurken yine üzerin tektaşın anlamını pekiştirecek sonsuzluk işareti işlenen yüzükler de bulunuyor. Burada önemli olan kişinin parmağına en yakışacak olan modeli belirlemesi olarak öne çıkarken yine hediye olarak alınan tektaşlarda da anlam öne çıkıyor.

Türkiye’nin Tektaşları Burada

Tek taş yüzük almak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi olmayı her zaman başaran Anı Yüzük olarak geride bıraktığımız 10 yıl boyunca çok sayıda mutlu müşteri edinmeyi başardık. Müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan, onların taleplerini dinleyen ve bu taleplere karşılık verecek yeni aksesuarları sürekli olarak sitesine ekleyen şirketimiz güvenilir internet sitesi hizmeti ile öne çıkmaya devam ediyor. Sizde aksesuar alışverişleriniz için her zaman sitemizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.