Sıralama seçin

Trend Bileklik

Şıklığınızı sadece tamamlamakla yetinmeyen ve şıklığınızı çok daha üst kademelere taşımayı başaran trend bileklik bu sayede gerçekten anlamını yansıtmaktadır. Trend bileklikler 2017 yılının ilk yarısında yine en çok satılan aksesuarlar olmayı başarırken bunun en önemli nedeni sahip olduğu özgün tasarımlar sayesinde farklı zevklere hitap etmeyi başarabilmeleridir. Yine oldukça zarif tasarımlara sahip olmaları en şık davetlerde dahi bileğinizde bu modeller ile bir bütünlük yakalamanızı sağlamaktadır.

Trend Bileklik Modelleri

Her sene yenilen trendlere bağlı olarak trend bileklik modelleri de yenilenerek daha da şık bir görünüme kavuşturulmaktadır. Ne olursa olsun modası hiç geçmeyen klasik trend bileklik modelleri bulunurken bunlara ek olarak o dönem popüler olan olaylardan, dizilerden etkilenerek oluşturulan Hürrem Sultan bilekliği gibi farklı modellerde bulunabilmektedir. Bunlara ek olarak taşıdıkları anlamlar ile kadınların gönlünü fetheden modellerde yer alırken burada önemli olan kişinin severek taşıyacağı bir modeli tercih edebilmesidir.

Taşlı Bileklik Modelleri

Taşların muhteşem ışıltısı ile birleşen bu şık bileklikler daha ziyade nişan, düğün ve mezuniyet gibi davetler için uygun bulunmaktadır. Daha sade tasarımlara sahip olan modeller ise kumaş pantolon ve gömlek kombinleri ile dahi kullanılabilmektedir. Taktığı aksesuar ile zevkini yansıtmaktan hoşlanan, zarafetini takılarıyla buluşturmaktan hoşlanan bayanlara hitap eden bu şık aksesuarlar ışıltılı bir görüntüye sahiptir.

Şık Bileklik Modelleri

Bileklikler başta olmak üzere en şık aksesuarlara ev sahipliği yapan Anı Yüzük erkek ve bayanlara yönelik ürünleri ile büyük beğeni toplamaktadır. Her geçen gün daha fazla kişiye ulaşan sitemiz kurumsal yapısı ile yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile hizmet vermekte olup kredi kartına taksitle ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri ile çalışmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.