15 Temmuz Kahramanlarına Özel Yüzük Koleksiyonu

12 Temmuz 2017
15 Temmuz Kahramanlarına Özel Yüzük Koleksiyonu

15 Temmuz darbe girişiminin 1.yıldönümünde, vatanın varlığı ve bütünlüğü için canlarını ortaya yiğitlerimizi minnetle anıyor, onlar anısına hazırladığımız 15 Temmuz Kahramanları gümüş yüzük koleksiyonumuzu beğenilerinize sunmaktan onur duyuyoruz.

Bir ölür, bin diriliriz!” ve “Kahramanlar can verir, yurdu yaşatmak için” sözleriyle tasarladığımız yüzüklerimizde ay yıldız motifleriyle güçlendirip beğenilerinize sunduk! 15 Temmuz kahramanlarına özel hazırladığımız koleksiyonu hemen inceleyin!

Peki 15 Temmuz 2016’da neler oldu?

15 Temmuz 2016 saat 22.00 sularında Boğaziçi Köprüsü’nde gerçekleşen darbe girişimi, Türkiye tarihine bir kara leke olarak geçti. Ülke olarak bir milat noktası görülen 15 Temmuz, vatandaşların birlik içerisinde darbe girişimine karşı tepki vermesi ve ortak idealler çerçevesinde hep birlikte destan yazması ile akıllara kazınmıştır.

Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bulunan FETÖ mensupları tarafından İstanbul ve Ankara’da eş zamanlı olarak askeri darbe teşebbüsü başlatıldı. Birçok stratejik kuruma bombalı saldırılar düzenleyen FETÖ, Ankara ve İstanbul’daki TRT binalarını da işgal ederek kendisini ‘Yurtta Sulh Konseyi’ olarak tanımlayan darbeciler tarafından zorla bildiriler okutuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk milletine iradesine sahip çıkmasını, sokaklara çıkarak darbecilere direnmeleri şeklinde çağrı yaptı. Bunun üzerine halk, darbe girişimini engellemek için sokaklara döküldü. Darbeciler, tamamen silahsız ve korunmasız olarak vatanı için sokaklara dökülen vatandaşlara ateş açtı. Darbe karşıtı direniş eylemlerinde tam 248 sivil hayatını kaybetti, 1537 kişi yaralandı. Buna karşın, 24 darbeci öldürüldü ve 50 darbeci yaralı ele geçirildi.

Vatandaş, millet ve devlet olarak Türkiye tarihinin önemli bir dönüş noktası olan 15 Temmuz’daki şehitlerimiz ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.  

 

Blog Yazılarımız

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonunda Osmanlı Kuruluyor!

21 Eylül 2018
Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonunda Osmanlı Kuruluyor!

Kayı Boyunun kurucu lideri Ertuğrul Gazi’nin varoluş mücadelesini konu alan Diriliş dizisi yeni sezonda Osmanlı Devleti’ni kurmaya hazırlanıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul’un 5.sezonu ne zaman? Dizi hakkında merak ettikleriniz bu yazıda aksesuarları ise sadece Anı Yüzük’te satışta.

Anı Yüzük’ten Payitaht Abdülhamid Müjdesi!

21 Eylül 2018
Anı Yüzük’ten Payitaht Abdülhamid Müjdesi!

Türkiye’de ve Ortadoğu’da büyük hayran kitlesine ulaşan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezona ne zaman başlıyor? Merakla beklenen Abdülhamid dizisi hakkında en yeni bilgiler bu yazıda. Dizide yer alan aksesuarlar ise resmi sponsoru Anı Yüzük’te. Mutlaka göz atın!

Her Bütçeye Uygun 5 Harika Kehribar Tesbih Modeli

04 Mayıs 2018
Her Bütçeye Uygun 5 Harika Kehribar Tesbih Modeli

Tesbih severlerin ilgisini çekecek her bütçeye uygun 5 kehribar tesbih modeline daha yakından bakın! Stresinizi azaltacak tesbihler için şimdi tıkla, keşfet!

Devlet Ebed Müddet’in Anlamı

27 Nisan 2018
Devlet Ebed Müddet’in Anlamı

Aksesuar dünyasında sıklıkla yer verdiğimiz “Devlet Ebed Müddet” ne demektir? Gelin daha yakından bakalım!

Fatih Sultan Mehmet’in Az Bilinen 5 Özelliği!

27 Nisan 2018
Fatih Sultan Mehmet’in Az Bilinen 5 Özelliği!

Osmanlı Padişahları arasında kendi döneminde bilgi birikimi ve entelektüel seviyesi ile adeta bir dünya insanı olmayı başarmış Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un Fethi dışında az bilinen 5 özelliğini sizler için araştırdık! İşte Fatihin o çarpıcı yönleri…

En Güzel Anneler Günü Hediye Fikirleri

20 Nisan 2018
En Güzel Anneler Günü Hediye Fikirleri

Mayıs'ın ikinci haftası kutlanmaya başlanan Anneler Günü için en güzel hediye önerileri Anı Yüzük'te sizi bekliyor. Hemen tıkla, anneni mutlu edecek hediyeyi kolayca seç.

Özel Güvenlik Nasıl Olunur?

13 Nisan 2018
Özel Güvenlik Nasıl Olunur?

Özel Güvenlik Görevlisi ögg nasıl olunur? Çağımızın popüler mesleği güvenlik işine gelin daha yakından bakalım! Özel Güvenlik görevlileri hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda.

Türk Bayrağı İle İlgili Bilmeniz Gereken 7 İlginç Şey

07 Nisan 2018
Türk Bayrağı İle İlgili Bilmeniz Gereken 7 İlginç Şey

Türk bayrağı hakkında neler biliyorsunuz? Milli sembolümüz hakkında merak ettikleriniz en güzel bayrak resimleri ile bu yazıda hemen tıkla, okumaya başla!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.