Sevgili & Çift Kolyeleri

Aşk ve bağlılığınızın en güzel nişanesi 925 ayar gümüş şık çift kolyelerini Anı Yüzük güvencesi ve bedava kargo fırsatıyla sipariş verin!

Sırala
Görünüm :
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Sevgililere Özel Kolyeler

Kadınlar, ilişkilerinde doğum günü, Sevgililer Günü, tanışma yıldönümü gibi özel günlerin hatırlanmasına ve kutlanmasına her zaman önem vermişlerdir. Bu özel günlerde partnerlerinin aldıkları ufak hediyeler onları mutlu etmeye yeter. Hediye seçiminde sevgilinize ne alacağınız konusunda çok zorlanıyorsanız çift kolyeleri size yardımcı olabilir. Birbirlerine aşkla bağlı çiftler için tasarlanan sevgili kolyeleri size de ilham versin.Özellikle birbirlerinden ayrı, uzakta olan sevgililer için adeta söz verme anlamı taşıyan çiftlere özel bu kolyeler ile daima sevgilinizi yanınızda hissedeceksiniz.

Kişiye Özel Çift Kolyeleri

925 ayar gümüşten üretilen ikili sevgili kolyeleri erkek ve kadın aksesuarı olarak birbirini tamamlar şekilde tasarlanmaktadır. Sevgili kolye modelleri arasında en çok kullanılan tasarımlar yarım kalpler, anahtar kilit ya da puzzle desenleridir.Bunlar arasından sevgilinize, puzzle çift kolyeleri hediye ederek o olmadan eksik olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Aynı zamanda gümüş sevgili kolyelerini kişiselleştirerek size özel hale getirebilirsiniz. Bunlar arasında en trend olan model isimli çift kolyesidir. Ona özel tasarlatacağınız, isimlerinizin ya da ilişkinize özel bir tarihin yazılı olduğu şık bir çift kolyesi ile ona unutulmaz bir aksesuar hediye edebilirsiniz. Dilerseniz de gümüş künyeler üzerine sizin için özel bir fotoğrafı bastırabilir resimli sevgili kolyenizle mutluluktan havalara uçmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Özel Hediye Resimli Kolye

Birbirini tamamlayan kolye modellerinin yanı sıra renkli baskı fotoğrafınızın basıldığı resimli kolye modelleri ile de sevgiliniz ile birbirinizi her daim hatırlayacağınız özel bir kolyeye sahip olabilirsiniz. UV tekniği ile yapılan işlem sonucu 925 ayar gümüşten özenle kullanabileceğiniz resimli kolye ile çiftlere özel bir aksesuar sahibi olabilirsiniz.

Aşıklara Özel En Güzel Sevgili Kolye Modelleri Anı Yüzük'te

Siz de hemen Anı Yüzük’e gelerek sizi yansıtan ikili kolye modelini sipariş verebilir, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme fırsatı ile kolayca sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.