Fermuarlı Cüzdan & Kartlık

Hakiki deri fermuarlı cüzdan ve kartlık modelleri kişiselleştirme seçeneği ve bedava kargo ile hemen sipariş ver, adresine gelsin!

Sırala

Fermuarlı Erkek Cüzdan Modelleri

Günlük hayatta yanımızdan hiç ayırmadığımız en önemli aksesuarımız cüzdanlar farklı model ve tasarımlarla her geçen gün yenilenmektedir. Cüzdan seçiminde ömürlük bir aksesuar arayan beylerin tercihi deri cüzdanların en çok tercih edilenleri hiç şüphesiz ki fermuarlı cüzdan modelleridir. Kredi kartlarınız, kağıt ve bozuk paralarınızın yanı sıra kartvizitlerinizi güvenle cebinizde taşımak istiyorsanız fermuarlı deri cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Tüm özel eşyalarınızı bu fermuar aracılığıyla koruma altına alabilirsiniz. Fermuarlı erkek cüzdanlar boyutlarına ve cüzdan tipine göre sınıflandırılmaktadır. Fermuarlı büyük cüzdanlar, fermuarlı kartlıklar, fermuarlı kartvizitlik gibi modeller yatay ve dikey boyutlarla tasarlanmaktadır. Erkekler cüzdan seçiminde ayakkabı ve kemer aksesuarı ile uyumuna göre karar verdiğinden en çok tercih edilen cüzdan modelleri arasında siyah fermuarlı cüzdanlar yer almaktadır. Bunu lacivert, kahverengi, bordo ve taba cüzdan modelleri takip etmektedir.

Cep telefonunu cebinde taşımak isteyen beyler çoğunlukla fermuarlı büyük cüzdanları tercih etmektedir. Çoğunlukla dikey fermuarlı cüzdan olarak tasarlanan bu cüzdan modelinde çok sayıda kartlık alanının yanı sıra özel telefon bölmesi bulunmaktadır. Samsung, iPhone gibi çok sayıda akıllı cep telefonu modeli bu cüzdan içinde rahatlıkla taşınabilmektedir.

Kağıt para yerine günlük yaşamda çoğunlukla kredi kartı kullanmayı tercih eden beyler ise küçük boyutlarda tasarlanan fermuarlı kartlık cüzdan modellerini tercih etmektedir. Fermuarlı cüzdan modelleri aynı zamanda RFID korumalı olarak da tasarlanabilmektedir. RFID korumalı fermuarlı cüzdanlarla kredi kartlarınızdan sizden habersiz para çekilmesini önleyebilir olası hırsızlık durumlarına karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Bu modellerde çok sayıda kredi kartı bölmesinin yanı sıra kağıt para bölmesi de bulunabilmektedir.

İş dünyasında yanında daima kartvizit taşımak zorunda kalan beyler ise fermuarlı kartvizitliklere göz atabilirler. Sitemizde yer alan çok sayıda deri kartvizitlik arasından seçiminizi yapabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Fermuarlı Cüzdan Fiyatları

Fermuarlı cüzdan fiyatları da boyut ve kullanım alanına göre değişmektedir. Ucuz fermuarlı cüzdan arayanlar küçük fermuarlı cüzdanları tercih edebilirler. Bu modellerde sınırlı kredi kartı alanının yanı sıra bozuk ve kağıt para alanları mevcuttur. Cırtcırtlı spor cüzdanlara göre deri cüzdanlar biraz daha pahalı olup kullanım ömrü oldukça uzundur. Uzun ömürlü bir aksesuar arıyorsanız tercihinizi fermuarlı deri cüzdanlardan yana kullanabilirsiniz. Kaliteli bir cüzdan arıyorsanız işçiliğinde hakiki deri, paslanmaz ve takılmayan çelik fermuar kullanılan cüzdan modellerine sitemizden göz atabilir, kapıda ödeme imkânı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Fermuarlı Cüzdan

Özel günlerde sevdiklerinizin hem bir ihtiyacını gidermek hem de ona özel tasarlanan bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel tasarlanan isimli fermuarlı cüzdanlar size yardımcı olabilir. Son günlerin trendi haline gelen isimli cüzdanlar ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilir, dilediğiniz logo, fotoğraf ya da görseli bastırarak isim yazdırabilirsiniz.

Siz de hemen Anı Yüzük’e gelin fermuarlı cüzdan modelleri arasından tarzınıza uygun olanı kolayca seçin. Güvenli alışverişin adresi Anı Yüzük’ü tercih ederek ücretsiz kargo ile hemen sahip olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.