Maliye Bakanlığı Aksesuarları

Maliye Bakanlığı ve VDK'ya özel şık aksesuarları hemen sipariş verin, kendinize jest yapın veya sevdiklerinize hediye edin!

Sırala

Maliye Bakanlığı Memurlarına Özel Aksesuar ve Hediyeler

Maliye Bakanlığı amblemini, günlük hayatta kullandığınız yüzük, cüzdan, anahtarlık gibi birçok aksesuarda taşımak ister misiniz? Maliye Bakanlığına ait kurumsal detayları cüzdandan anahtarlığa, baskılı çakmaklardan rozetlere birçok aksesuar üzerinde modern çizgilerle harmanlayarak beğenilerinize sunuyoruz. Kendinize ya da sevdiklerinize kurumsal detaylarla bezenmiş benzersiz ve değerli bir seçenek... Fonksiyonel olmasının yanında şık ve kaliteli görünümleriyle de tercih edilen bu aksesuarlar ile şıklık ve sadakati bir arada yaşayabilirsiniz.

Maliye Bakanlığı Yüzükleri

Kurumsal yüzüklerin adresi Anı Yüzük olarak Maliye Bakanlığı'na özel yüzüklerimiz de bulunmaktadır. 925 ayar gümüşten üretilen bu yüzükler sizlere ömür boyu garanti ile sunulmaktadır. Hilal içine, dışına ya da yüzük içine yazı ekleterek  daha da özel hale getirebilirsiniz. Kartal başlı bu yüzüklere kırmızı veya mavi zirkon taş seçenekleri ile sahip olabilir, kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Maliye Bakanlığı Cüzdanları

Hakiki deriden üretilen klasik ve kartlık cüzdan modellerimizi Maliye Bakanlığı rozetleri ile tamamlayarak beğeninize sunuyoruz. Hem Maliye Bakanlığı hem de VDK için üretilen bu cüzdanlar günlük hayatta kart ve para taşıma sorununuza çözüm sunarken aynı zamanda mesleğinizi gururla yansıtmanıza olanak sunmaktadır.

Maliye Bakanlığı Rozetleri

Maliye Bakanlığı personeli, Vergi Müfettişi ve VDK için üretilen metal rozetler döküm tekniği ile üretilmektedir. Arkası yapışkanlı olan bu rozetler cüzdan için üretilmektedir. Siz de rozetinizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilir, cüzdanınıza yapıştırabilirsiniz.

Maliye Bakanlığı Aksesuar ve Hediyelerini Anı Yüzük'te Bulun

Kişiselleştirme imkanları ile yüzük ve cüzdanları uygun fiyatlarla kurumsal aksesuarın kaliteli adresi Anı Yüzük'ten sipariş verin, güvenli online alışverişin tadını çıkarın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.