Ateş Kehribar Tesbih

Kaliteli ateş kehribar tesbihleri ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanları ile güvenle sipariş verebilirsiniz!

Sıralama seçin

Ateş Kehribar ve Özellikleri

Ateş kehribar ya da ateş kehribarı olarak da bilinen adını renginden alan bir kehribar türüdür. Şeffaf ve son derece düz olan yapısı eşsiz rengi ile bütünleşerek aksesuar tasarımında sıklıkla kullanılmasını sağlarken özellikle de tesbih tasarımı için vazgeçilmez bir malzeme olarak kabul edilir. Özellikle de üzerine gümüş kullanılarak işleme yapılması durumunda efsane bir güzelliğe kavuşur ve fiyatını arttırır. Ateş kehribarından yapılmış tesbihler görünüşte benzer olsa da işçilik, işleme ve fosil bulundurma gibi sebeplerden dolayı aslında farklılık gösterirler.

Ateş Kehribar Tesbih Modelleri

Ateş kehribarı tesbih modelleri tanelerinin kesimine göre farklılık gösterebilir. Bunlar içinde kapsül kesim, küre kesim ve arpa kesim modeller bulunmaktadır. Renk olarak sarı, bal rengi, turuncu veya kırmızı renkli modeller ağırlıktadır. Püsküller genelde gümüş olmakla beraber ateş kehribar kazaz püsküllü tesbih de tercih edilen modeller arasındadır.

Kapsül Kesim Kehribar Tesbihler: Yuvarlak kesimli tesbihler kadar farklı tasarımları ile dikkat çeken kapsül kesim kehribar tesbihler de beğeni kazanmaktadır. Farklı görünüşleri ile dikkat çeken kapsül kesim tesbihler şıklığın yanı sıra kehribarın getirdiği pozitif etkiyi de hayatınıza katar. Pozitif etkisi olduğu için tesbih çeken kişileri rahatlattığı bilinmekle beraber aynı zamanda akıl uyarıcı etkisi ile öğrencilerin ders çalışırken bir yandan da bu tesbihi çekmeleri önerilmektedir.

Ateş Kehribar Tesbih Fiyatları

Ateşe kehribar tesbihler özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptirler. Bu özellikler içinde tane büyüklüğü, işçilik, fosilli olup olmaması, püskül ve imame gibi faktörler etkili olmaktadır. Yüksek fiyatlı ateş kehribarla bulunsa da daha uygun fiyatlıları bulmak da mümkündür.

Çekmekten Zevk Alacağınız Tesbihler

Erkekler için tesbihler hem şıklıklarını tamamlayan aksesuarlardır hem de çekerek stres attıkları dert ortaklarıdır. Bu nedenle tesbih seçimi çok önemlidir. Çünkü erkekler seçtikleri tesbihlerin hem şık olmasını hem de çekerken tesbihin ellerinde su gibi akıp gitmesini isterler. Bu sayede seçimleri ile zevklerini ortaya koyarken tesbihi çekerken de sıkıntılarından arınırlar. İşte ateş kehribar modelleri tam anlamı ile size bunu sağlar. Hem sahip oldukları görünüm sayesinde elinizde tesbihinizi gören herkesin hayranlık duymasını sağlar, hem de elinizde çekerken akıp gideceği için beğeni toplayacaktır.

Ateş Kehribar Tesbih Almak İsteyenlere

Kehribarın en tutkulu hali olan ateş kehribar tesbih modellerinde de tutkuyu ortaya çıkarmaktadır. Şık tesbih modelleri satın almak isteyen baylara hitap eden ateş kehribarı tesbihler uygun fiyatlarla Anı Yüzük sitemizde satışa sunulmakta olup aynı zamanda kredi kartına taksitli satış hizmetimizde bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.