TRT Payitaht Abdülhamid Dizisi Aksesuar ve Yüzükleri

TRT'de ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alan lisanslı ürünleri şimdi güvenle sipariş verin!

Sırala

Sultan Abdülhamid’in Hayatı

Sultan II.Abdülhamid, günümüzde Osmanlı tarihinin en çok konuşulan hakkında ve en çok kitap yazılan padişahlarından biridir. Abdülhamid’in hayatı hep mücadelelerle doludur. 1842 yılında doğan Sultan Hamid, 33 yıl tahtta oturmuş, 1909'da ise tahttan indirilmiştir. Pek çok yeniliğe ve projeye imza atan bu dâhiyane sultanın yaşamı TRT ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Payitaht Abdülhamid Dizisi

Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihinde en çok merak edilen ve en çok tartışılan ismi II.Abdülhamid’in yaşamını konu alan “Payitaht Abdülhamid” dizisi, Sultan Abdülhamid Han’ın son 13 yıllık Padişahlık Dönemini, ES Film imzasıyla TRT ekranlarına taşıyor. Dizi, Abdülhamid Han'ın son 13 yıllık iktidarlık döneminde meydana gelen olaylar çerçevesinde Batılı devletler in karşısına dikilen yürekli adamın hikâyesini seyirciye aktaracak.  Payitaht Abdülhamid Final bölümüne Sultan Abdülhamid Han’ın Osmanlı - Yunan Savaşının başladığını belirttiği sözleri damga vurmuştu. “Payitaht Abdülhamid” yeni sezonda ise; son cephe açılacak ve yeni yüzyılın perdesini aralayan büyük savaş başlayacak. Dizinin yeni sezon fragmanında Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı'nın talihini değiştirerek Yunan harbini kazanacaktır. Cephede biten harp ise şimdi masada devam edecektir. Global Monarşi'nin veziri Parvus ise artık Abdülhamid'e karşı yüz yüze savaşacaktır.

Payitaht Abdülhamid Oyuncuları

Türkiye'nin ilk Hollywood projesi olan “Osmanlı Subayı" filmine imza atan, Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici’nin ile ES Film ile ürettiği yeni projesi “Payitaht- Abdülhamid”in Başrollerinde; Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu,  Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt yer almaktadır. Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosuna Halil Halid rolüyle Gürkan Uygun, Şivenaz karakteriyle Başak Daşman ve Edmund Rothschild rolüyle Suavi Eren katılmıştır.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Aksesuarları Anı Yüzük’te

ES Film imzasıyla her hafta Cuma günleri TRT ekranında izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinin resmi sponsoru Anı Yüzük olmuştur. TRT ekranlarında sizlerle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisine ait tüm aksesuarlar diziyle aynı anda yeni sezonda sitemizde satışta olacaktır. Sitemizde dizide Abdülhamid’in kullandığı pek çok tarihi aksesuarın yanı sıra güncel trendlere uygun olarak tasarladığımız dizi konseptine uygun aksesuarlarda satışa çıkacaktır. Sitemizden satın alabileceğiniz ürünler arasında Abdülhamid’in yüzüğü, Abdülhamid’in cep saati, tesbihi,  Osmaniye nişanı ve Mecidiye Nişanı gibi aksesuarlar yer alacaktır. Aynı zamanda dizinin ekibine yeni katılan Gürkan Uygun’un canlandırdığı Halil Halid’in bilekliği ve kolyesi de sitemizde satışta olacaktır.

TRT Dizilerinin Lisanslı Aksesuarları için Hemen Tıkla!

TRT ekranlarında sizlerle buluşan başta Payitaht Abdülhamid olmak üzere, “Diriliş Ertuğrul” ve “Mehmetçik Kut’ül Amare” dizilerinde yer alan aksesuarlarda yeni sezonda diziyle birlikte sitemizde satışta olacaktır. Kayı Boyu lideri Ertuğrul Gazi’nin topraklarını korumak için verdiği zorlu mücadeleyi konu alan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman bey önderliğinde Söğüt’te kurulan Osmanlı beyliğini ve Osmanlı Devleti’nin kuruluş hikayesini konu alacaktır. Dizide yer alan başta Ertuğrul’un zihgiri olmak üzere Ertuğrul’un yeni sezonda üzerinde taşıdığı bileklik ve kolyeler sitemizde satışta olacaktır. Osmanlı’nın İngilizlere karşı kazandığı ve Türk tarihinde unutulan zafer olarak yer alan Kut’ül Amare kuşatmasını konu alan “Mehmetçik Kutül Amare” dizisinin aksesuarları da yine resmi sponsorluk ile sadece Anı Yüzük’te. Kutül Amare dizisine yeni katılan Halil Kut’un yüzüğü ile birlikte onun yanında yer alan fedai kahraman Türk subayları Üsküplü, Mevlüt ve Said karakterinin yüzükleri de sitemizde yer alacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.