Sıralama seçin

99luk Tesbih

Kılınan her namazdan sonra Allah’ı anmak için kullanılan 99’luk tesbihler bu nedenle namaz tesbihi olarak ta anılmaktadır. Bu tesbihte her biri 33 tane olarak ayrılan toplam 99 tane tesbih boncuğu bulunduğu için bu isimle anılır. Namaz kılındıktan sonra secdeden kalkmadan 33 kere Sübhânallah, 33 kere Elhamdülillah ve 33 kere de Allahu Ekber denilmesini bizzat Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV ) istemiştir. Eskiden bu sayıyı takip etmek için peygamberimizin hurma çekirdeği kullandığı ya da parmak boğumlarında yer alan çizgileri kullandığı bilinmekle beraber günümüzde bunun için namaz tesbihleri tercih edilmektedir.

99’lu Kuka Tesbih Modelleri

Namaz tesbihi satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri 99’lu tesbih modelleri arasında ilk sıralarda kuka tesbihler yer almaktadır. Tropikal kuka ağacından toplanan meyvenin işlenmesi ile elde edilen kukanın kullanılması ile elde edilen kuka tesbihler şık görünümleri ve hoş çekim kaliteleri ile öne çıkmaktadır. Küre kesim tekniği ile elde edilen bu tesbihler her namaz sonrası huşu içinde ibadetinizi tamamlamayı sağlayacaktır. Aynı zamanda kukanın mikrop kırıcı bir özelliği bulunduğu içinde salgın hastalıkların yaygın olduğu dönemlerde bu tesbihi elinizden hiç düşürmemeniz bu süreci hastalanmadan atlatmanızı sağlaması açısından size yarar sağlayacaktır.

Sedef Taşlı Namaz Tesbihi

Sedefin sahip olduğu eşsiz güzellik ve beyaz renk onu namaz tesbihleri arasında en anlamlılarından biri haline getirmektedir. Sedef taşı tesbih bu nedenle oldukça fazla tercih edilirken fiyatları da oldukça uygundur. Sedefin sahip olduğu sakinleştirici etkisi de önemli bir avantajdır.

Şık Tasarım ve Ekonomik Fiyatlar

Anı yüzük olarak en şık ve en beğenilen ürünleri sizlere internet üzerinden satışa sunuyoruz. İnternetten her zaman güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlamak üzere tasarlanan sitemiz kesintisiz olarak günün her saati  hizmetinizdedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.