Ekonomi Bakanlığı Cüzdanları

Ekonomi Bakanlığı bünyesinde görev yapanlar için hazırlanmış rozetli cüzdanlara güvenli alışveriş ile sahip olun!

Sıralama seçin

Ekonomi Bakanlığı

Önceki hükümetlerde bulunan Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın yerine 61. Hükümet döneminde 2011 yılında kurulmuştur. Bakanlık görevini ilk olarak Zafer Çağlayan üstlenmiştir. 2018 Şubat itibari ile Nihat Zeybekçi bu görevi yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında bu bakanlığa ait teşkilatlar bulunmaktadır.

Ekonomi Bakanlığı Memurlarına Özel Rozetli Cüzdan ve Kartlıklar

Yurt içinde ve yurt dışında bakanlığa bağlı yerlerde görev yapanlar için mesleklerine özel rozetli cüzdan ve kartlık modellerimi bulunmaktadır. Klasik, kartlık ve para tokalı modellerin yer aldığı bu koleksiyonda Ekonomi Bakanlığı logolu rozet deri cüzdanları tamamlamaktadır. Yuvarlak tasarımlı olan bu rozet yerine dilerseniz aynı şekilde renkli baskı da yaptırabilirsiniz. Kredi kartı, kapıda ödeme ve havale/eft ödeme yöntemleri ile bu cüzdanlara sahip olabilir ve mesleğinizi gururla yansıtabilirsiniz.

Özel Gün Hediyesi İsimli Ekonomi Bakanlığı Cüzdanı

Ekonomi Bakanlığı bünyesinde görev yapan personeller için hazırlanan bu cüzdanları siz de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Mesleklerini yansıtan bu aksesuarı üzerine isim yazdırma seçeneği ile daha da özel hale getirebilirsiniz. Kişiye özel olmasının yanında günlük hayatta her daim yanında taşıyabileceği kullanışlı bir hediye de vermiş olursunuz.

Kurumsal ve Bakanlık Cüzdanlarını Anı Yüzük'ten İsteyin

Kurumsal aksesuarın adresi olarak Ekonomi Bakanlığı ve diğer bakanlıklara ait deri cüzdan ve kartlıkları bedava kargo ile hemen sipariş verin, güvenli alışverişin tadını çıkarın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.