Sıralama seçin

Gotik Yüzükler

Gotik tarzı benimseyen ve taktığı aksesuarlarda da bu tarzı yansıtmak isteyen erkelere hitap eden gotik yüzükler son derece dikkat çekici parçalardır. Genelde gotik kültüründe önemli bir yere sahip olan kuş figürlerinin işlendiği bu aksesuarlar tarzını taktığı aksesuarlar ile tamamlamak isteyen ve farklı farklı yüzükleri ile dikkat çekmeyi isteyen erkeklerin kesinlikle tercih etmeleri gereken modellerdir.

Şahin Desenli Gümüş Yüzükler

Gökyüzünün en asil üyesi olan şahinler özgürlüğü vurguladıkları için erkekler tarafından da oldukça beğenilmektedir. Özgürlüğüne düşkün olan erkeklerin bir numaralı favorisi olan bu yüzüklerde şahin başı yüzüğün üzerine işlenirken takan erkeğin özgürlüğüne düşkün olduğunu gösterir. Yani kadınlar için zor bir avdır ancak onun gönlünü çelmeyi başaran kadın içinde oldukça ideal bir âşıktır.

Kartal Başlı Yüzük

Yalnız başına uçan ve tek başına hükümdarlık sürmeyi seçen kartallar erkek yüzüklerinde ne çok kullanılan simgeler arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda gotik yüzükler kategorisinde de sıklıkla tercih edilen kartal başı kullanan kişinin tek başına da olsa her zaman gururlu ve asil olduğunu vurgular. Onu kendinize bağlamak zordur ancak bunu başardığınız anda da güçlü ve sadık bir partnerle uzun süreli mutlu bir ilişkiye adım atarsınız. Karşı tarafa bu mesajı vermek istiyorsanız tercihiniz kesinlikle kartal başlı yüzükler olmalıdır.

Kurt Yüzük Modelleri

Asla evcilleştirilemeyeceği kabul edilen tek hayvan olan ve asilliği ile ön plana çıkan kurtlar erkeklerin en sevdiği aksesuarların da vazgeçilmez süsleridir. Gotik tarzında da ayrı bir önemi olan ve gotik kültürünün önemli bir parçasını oluşturan kurtlar asil, özgürlüklerine düşkün, cesur hayvanlardır. Bu nedenle cesaretini yansıtmak isteyen erkeklerde kurt yüzükleri modellerini tercih etmektedir.

Aksesuar Satın Almak İsteyenlerin Vazgeçilmezi

Birbirinden şık gotik yüzüklerin yer aldığı aniyuzuk.com ailesi olarak en şık yüzükleri en ekonomik fiyatlarla sizlere internet sitemiz üzerinden ulaştırmaya devam ediyoruz.  Gümüş yüzük modelleri başta olmak üzere aksesuar tercihinde sınırsız seçenek sunan Anı Yüzük üstün güvenlik önlemlerinin alındığı sitesinin üzerinden online satış hizmeti sunmakta, satın aldığınız her ürünü özenle adresinize teslim etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.