Milli Savunma Bakanlığı Cüzdanları

Milli Savunma Bakanlığı için hazırlanmış metal rozetli deri cüzdanları şimdi güvenle sipariş verin!

Sıralama seçin

Milli Savunma Bakanlığı (MSB)

Ülkemizin içinde bulunduğu coğrafi konum itibari ile çok kritik bir rol oynayan Milli Savunma Bakanlığı ülkemizde savunma politikaları ve askerlik işlerinden sorumlu bakanlıktır. Milli Güvenlik Kurulu'nun daimi üyesi olan bu bakanlığın binası ise 1931 yılında hizmete girmiştir. Eskiden Fevzi Çakmak, Refet Bele, Fethi Okyar, Cemal Gürsel gibi isimlerin de bakanlık yaptığı Milli Savunma'da Ocak 2018 tarihi itibari ile bakan Nurettin Canikli'dir.

MSB Rozetli Cüzdanlar

Gümüş yüzük ve kurumsal aksesuarın kaliteli adresi Anı Yüzük olarak rozetli cüzdanlardan oluşan zengin koleksiyonumuzda MSB rozetli cüzdanlar da bulunmaktadır. Mesleğinizin en güzel nişanelerinden olacak bu cüzdanlar ile kullanışlı bir aksesuara sahip olurken bir yandan da kurumsal kimliğinizi yansıtabilirsiniz. Para tokalı, kartlık ve klasik model cüzdanlardan oluşan Milli Savunma rozetli cüzdanlar yüzde yüz hakiki deriden üretilmektedir. Üzerilerinde yer alan rozet ise arkası yapışkanlı olup döküm tekniği ile üretilmiştir. Dilerseniz MSB cüzdanlarında rozet yerine UV baskı tekniği ile renkli baskı yaptırma seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

MSB Memurlarına Hediye Cüzdan

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde çalışanlar için özel bir hediye arıyorsanız doğru yerdesiniz! Hakiki deriden üretilen cüzdanlar ile siz de sevdiklerinize hem kaliteli hem de mesleğine özel şık bir hediye alabilirsiniz. Üstelik üzerine isim yazdırma seçeneği ile kişiye özel hale getirerek daha da unutulmaz kılabilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı Cüzdanlarında Tercih Anı Yüzük

Siz de eğer MSB bünyesinde çalışıyor iseniz veya çalışan sevdiğinize bir jest yapmak istiyorsanız kurumsal aksesuarın adresi Anı Yüzük ile hemen sipariş verin, ücretsiz kargo ile gelsin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.