Sağlık Bakanlığı Cüzdanları

Sağlık Bakanlığına bağlı personeller için rozetli cüzdan modellerine uygun fiyatlarla sahip olun!

Görünüm:
Stokta son 0 ürün!
89,90
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Kişiye ve Mesleklere Özel Şık Aksesuarlar

Kurumsal aksesuarın önde gelen online alışveriş sitelerinden biri olarak asker, polis ve bakanlıklar için  aksesuarlar en şık ve kaliteli halleri Anı Yüzük'te. Yüzükten kolyeye, çakmaktan cüzdana kadar birçok tasarım yer aldığı koleksiyonumuzda siz de kendinize ve sevdiklerinize en uygun ürünü bedava kargo fırsatıyla bulabilirsiniz.

Asker, polis ve bakanlıklar için üretilen aksesuarların cüzdan ve kartlık modellerinde yüzde yüz hakiki deriden üretim yapılmaktadır. Döküm tekniği ile üretilen rozetlerle tamamlanan bu ürünlerde memurlar veya memur olmak isteyenler için titizlikle üretilen takı ve aksesuarları siz de Anı Yüzük kalitesi ile sipariş verin, adresinize gelsin!

Sağlık Bakanlığı Personellerine Özel Rozetli Cüzdanlar

Kaliteli kurumsal aksesuarın adresi Anı Yüzük olarak ülkemizde çok önemli bir görevi yerine getiren sağlık çalışanları için ürettiğimi metal rozetli hakiki deri cüzdanları siz de kendiniz veya sevdikleriniz için sipariş verin!

Farklı rozet ve cüzdan türleri ile sahip olabileceğiniz Sağlık Bakanlığı cüzdanlarında klasik, kartlık ve para tokalı cüzdan modelleri bulunurken rozetlerde personel, ATT, paramedik, radyoloji ve acil için rozetler bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı cüzdanları ile siz de mesleğinizi gururla yansıtın!

ATT Rozetli Cüzdan

Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev alan ve çok önemli bir görevi icra eden acil tıp teknisyenleri için rozetli cüzdan modellerimiz bulunmaktadır. Klasik, kartlık ve para tokalı modellerle sahip olabileceğiniz ATT rozetli cüzdanları hakiki deriden özenle üretilmektedir. Arkası yapışkanlı olan cüzdan rozetlerini dilerseniz ayrı olarak da sipariş verebilirsiniz. Siz de kendinize jest yapmak için veya ATT çalışanı sevdiklerinize hediye almak için bu cüzdanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Paramedik Rozetli Cüzdan

Hastaneye yetiştirilme sürecinde hastaya ilk yardımı yapanlar olarak kritik bir görevde yer alan fedakar paramedik görevlilerine özel rozetli cüzdanları Anı Yüzük'te bulabilirsiniz. Acil müdahalede yer alan bu görevlilerin mesleklerine olan bağlılıklarını ifade eden paramedik rozetli cüzdanlar hakiki deriden üretilmektedir. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için Anı Yüzük'ten alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. 

Sağlık Bakanlığı 112 Acil Rozetli Cüzdan

Bir kişinin ölümle yaşam arasındaki süreçte hayatta kalması için çok mühim bir görev üstlenen acil çalışanları için de Sağlık Bakanlı acil rozetli cüzdan modellerimiz bulunmaktadır. İki farklı acil rozetinden istediğinizi seçebileceğiniz bu cüzdanlarda klasik, kartlık ve para tokalı cüzdan tiplerinden istediğiniz ile kombinleyebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Radyoloji Cüzdanı

Geniş Sağlık Bakanlığı koleksiyonumuzda yer alan bir diğer kurumsal cüzdan ise radyoloji cüzdanlarıdır. Radyoloji biriminde çalışanlara özel üretilen bu rozetler arkası yapışkanlı olarak gelmektedir ve ister cüzdanlı ister tek şekilde sipariş verebilirsiniz. Radyoloji rozetli cüzdanlarda diğerlerinde olduğu gibi klasik, kartlık ve para tokalı cüzdan modelleri bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Rozetli Cüzdan Modellerini Anı Yüzük'ten Sipariş Verin!

Özveri ile çalışan sağlık çalışanları için ürettiğimiz Sağlık Bakanlığı rozetli cüzdanları Anı Yüzük güvencesi ile kolayca sipariş verin, keyifli alışverişin tadını çıkarın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.