Türkler Geliyor Yakında Vizyonda!

21 Ekim 2019
Türkler Geliyor Yakında Vizyonda!

Diğerlerinin Arasından Sivrilen Bir Yapım

Türk izleyicisi, tatmini zor fakat bir o kadar tutkulu bir kitledir. Gerek beyazperde, gerek televizyon ekranları sayısız yapım ve sonsuz ünlü isim ile dolup taşarken dahi izleyicinin seçiciliğinden ötürü bu yapımların ömürleri genellikle kısa olur; 'yaz dizileri' veya 'başarısız denemeler' olarak kalır, unutulup giderler ve yerine her seferinde yenileri gelir. Fakat Mehmet Bozdağ'ın Diriliş Ertuğrul ve Mehmetçik Kut'ülamare gibi hayata geçirilen projeleri şimdiye kadar tüm bu kitlenin içinden inanılmaz bir başarı ile sivrilmekle kalmayıp, Türk ve dünya izleyicisi için daha şimdiden modern klasikler halini almıştır. İşte bunların en son - ve belki de en muhteşem - örneklerinden biri, çok yakında izleyicilere sunulacak olan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmidir.

(Lisanslı Diriliş Ertuğrul aksesuarları için buraya, Mehmetçik aksesuarları için buraya göz atabilirsiniz.)

Büyük Oyuncu Kadrosu, Muhteşem Koreografi ve Aksiyon

Senaryosu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin tarafından kaleme alınan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Kamil Aydın ismini görüyoruz. Başrolleri paylaşan Emre Kıvılcım, Levent Özdilek ve Ece Çeşmioğlu'na eşlik eden kalabalık ve bir o kadar nitelikli oyuncu kadrosu dönemin sosyal yaşantısı ve tarihi özelliklerine dair aldıkları derslerin yanı sıra filmin aksiyon sahneleri için başta Marco Polo dizisi olmak üzere, Cehenem Melekleri 2 ve 47 Ronin, hatta Cengiz Han gibi dev yapımların aksiyon koreografilerini yaratan Nomad ekibi ile yoğun bir çalışmadan geçerek türlü askeri eğitimler aldılar. 15. Yüzyıl şartlarının elli bin metrekarelik bir sette uzmanlar eşliğinde canlandırıldığı yapım, henüz vizyona girmeden göz doldurmayı ve beklentileri yükseltmeyi başarıyor.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Fragmanı

Dünyanın Birçok Ülkesinde Vizyona Girecek

Bir sanat eserine imza atarken aynı zamanda bütçe yönetimi ve prodüksiyon kalitesinin nasıl muhafaza edileceği konusunda sektörüne muazzam bir ders niteliği taşıyan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi Türkiye ile aynı anda, 20 Aralık 2019 tarihinde ABD, Kanada, önde gelen Avrupa ülkeleri, Rusya, Şili ve hatta Güney Kore ve Japonya dahil olmak üzere Uzak Doğu ülkelerinde de vizyona girecek. Bununla birlikte Anı Yüzük'ten film ile ilgili çeşitli sürprizler beklemek de yersiz olmaz diyelim. Bizi takipte kalın!

SON EKLENEN BLOG YAZILARI
 • Mistik Topaz Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?
  Mistik Topaz Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  Doğadan aldığı enerjisiyle ve güçlü imajıyla nesiller boyu ilgi odağı olan Mistik Topaz'ın hikâyesine göz atın! 

 • Zultanit Taşı (Sultan Taşı) Nedir, Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?
  Zultanit Taşı (Sultan Taşı) Nedir, Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  İsmini Osmanlı padişahlarından alan ve otoritenin ışıltılı bir timsali olarak konumlanan Zultanit (Sultan) Taşı'nın ihtişamlı hikâyesine göz atın.

 • Malakit'in Kesif Hikâyesi
  Malakit'in Kesif Hikâyesi

  Yüzyıllar boyunca doğada varlığını sürdüren ve tinsel misyonunu insan bedenine taşıyan Malakit'in kesif hikâyesine göz atın.

 • Kaplangözü Taşı Nedir, Özellikleri Nelerdir?
  Kaplangözü Taşı Nedir, Özellikleri Nelerdir?

  Doğadan aldığı enerjisiyle insana ilham kaynağı olan Kaplangözü Taşı'nın hikâyesini sizler için yazdık!

 • Hematit Taşı Nedir, Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?
  Hematit Taşı Nedir, Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

  Çelik üretiminde ve gümüş aksesuarlarda sıkça kullanılan Hematit Taşı hakkında öğrenmek istediğiniz her şeye bu yazıya göz atarak ulaşabilirsiniz!

 • Mavi Kelebeklerin Dramatik Hikâyesi
  Mavi Kelebeklerin Dramatik Hikâyesi

  Bir Savaşın Onurlu Anımsanışı: Mavi Kelebekler'in dramatik hikâyesine göz atın...

 • Türk ve Dünya Kültüründe Hayat Ağacı
  Türk ve Dünya Kültüründe Hayat Ağacı

  Türk ve dünya kültüründe edebiyat ve sanata konu olan, mitolojik ve efsanevi sembollerin mimarı Hayat Ağacı'nın hikâyesine göz atın.

 • Türkler Geliyor Yakında Vizyonda!
  Türkler Geliyor Yakında Vizyonda!

  Son yılların gözde yapımcısı ve senaristi, Diriliş Ertuğrul ve Mehmetçik Kut'ülamare yapımlarının arkasındaki isim Mehmet Bozdağ'ın önderliğinde çekimi tamamlanan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi, 20 Aralık 2019 tarihinde sinemaseverler ile beyazperdede buluşacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.