Uzman Çavuş Aksesuarları

Türk ordusunun kahraman askerlerinden uzman çavuşlara özel hazırladığımız gümüş yüzük, hakiki deri cüzdan, rozet, kolye ve çakmaktan oluşan aksesuarlardan istediğinizi uygun fiyatlarla hemen sipariş verin ücretsiz kargo ile yollayalım!

Sırala

Uzman Çavuş

TSK içinde önemli bir rol oynayan uzman çavuş rütbesi devamlı görev başında olması gereken askerlerin olduğu gruptur. Uzman erbaş kanununa göre görev yapan uzman çavuşlar hakkında şartlar yine aynı kanunda belirtilmiştir.

Güvenlik soruşturmasın geçmiş hükümlü olmayan TC vatandaşı ve en az lise mezunu olan kişiler uzman çavuş olabilirler. Başvurulardan sonra yazılı ve sözlü sınavlar ile spordan geçmiş kişiler sağlık muayenesini de geçerse görev yapmaya hak kazanır.  

Uzman çavuşlar Deniz, Hava, Kara Kuvvetleri ile Jandarma Genel Komutanlığında istihdam edilebilir. Sözleşme ile çalışan uzman çavuşlar bu işe sürekli devam ederlerse emekli de olabilirler. Terörle mücadelede önemli bir rol oynayan uzman çavuşlar vatanımıza hakkıyla hizmet eden şanlı askerlerden oluşmaktadır.

En Şık Uzman Çavuş Aksesuarları

Görevini büyük fedakarlıklarla yapan uzman çavuşlarımızı unutmadık ve askeri aksesuarlarımız da onlar için de özel bir koleksiyon oluşturduk. 925 ayar gümüş yüzük ve kolye, hakiki deri rozetli cüzdan, rozetler ve  çakmaklardan oluşan bu seride hem kara kuvvetleri hem de jandarma için ayrı ayrı modeller bulunmaktadır. Uzman çavuş olup kendine jest yapmak isteyenler veya uzman çavuş sevdiğine hediye almak isteyenler için Anı Yüzük olarak en özenli tasarımlarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Uzman Çavuş Yüzükleri

Asker ve polisler arasında bir gelenek olan devre yüzükleri uzman çavuşlar için de geçerli olan bir gelenek. Uzman çavuş devre yüzüklerini tamamen 925 ayar gümüşten üretiyoruz. Bu sayede gümüş şıklığı uygun fiyatlar ile buluşuyor. Uzman çavuş yüzüklerinde kartal başlı, pençeli ve kare modeller bulunmaktadır. Taşlı yüzüklerimizde kırmızı ve mavi renk seçenekli zirkon taşı kullanmaktayız. Kendi üretimimiz olan bu yüzükleri sizlere ömür boyu garanti ve ücretsiz kargo fırsatı ile sunuyoruz. Yüzüğü bize ulaştırdığınız takdirde bakım/onarım işlemini sizin için ücretsiz yapmaktayız.Uzman çavuş devre yüzüklerinde komando uzman çavuşlar için de yüzük bulunmaktadır.

Uzman Çavuş Cüzdanları

Mesleğinizde aidiyet ve bağlılığı öne çıkaran aksesuarlardan biri olan rozetli cüzdanları farklı modelleri ile Anı Yüzük'te bulabilirsiniz. Kamuflaj desenli ve siyah renk olmak üzere iki ana renkte bulunan cüzdanlar klasik, kartlık ve para tokalı olarak da üç model şeklinde sizlere sunuluyor. İhtiyaç ve zevkinize göre seçebileceğiniz hakiki deri rozetli cüzdanlarımızdaki kaliteyi siz de hissedeceksiniz. Dayanıklı olması için kullandığımız metal rozetler de sağlam ve şık duruşu ile beğeninizi kazanacak. Kara Kuvvetleri ve Jandarma uzman çavuşlar için bulunan rozetli cüzdanları ücretsiz kargo ve üzerine isim yazarak kişiselleştirme imkanlarıyla güvenle sipariş verebilirsiniz.

Uzman Çavuş Rozetleri

Rozetli cüzdan yetine sadece rozet tercih eden kahraman askerlerimiz için de sadece rozet satışımız bulunmaktadır. Jandarma ve Kara Kuvvetleri uzman çavuş rozetlerini dayanıklı olması için metalden yapıyoruz ve özel boyama teknikleri ile boyuyoruz.Cüzdanınıza takabileceğiniz rozetler ile mesleğinizden bir nişaneyi yanınızda her daim gururla taşıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Ayrıca lazer baskılı uzman çavuş notluk cüzdan modelimiz de bulunmaktadır. Bunun üzerine de isim yazarak kişiselleştirme imkanınız bulunmaktadır. Dilerseniz Anı Yüzük ayrıcalığı ile kendinize özel baskılı deri notluk sahibi de olabilirsiniz.

Uzman Çavuş Kolyeleri

Kurumsal aksesuar yelpazemizi genişleterek devam ederken koleksiyonumuza kolyeleri de ekledik. 925 ayar gümüş kolyeler ile siz de mesleğinize ait bir aksesuarı boynunuzda taşıyabilirsiniz. Mavi ve kırmızı zirkon taş seçenekleri ile üretilen gümüş kolyelerimiz üzerinde uzman çavuş yazılı şekilde gelmektedir ama isterseniz bu yazıyı değiştirerek kişiselleştirme de yapabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz takdirde de ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Uzman Çavuş Çakmakları

Hem Kara Kuvvetleri hem de Jandarma için bulunan çakmaklar sayesinde küçük detaylar ile mesleğinize özel kombini tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile gönderdiğimiz uzman çavuş çakmakları kargo güvenliğini açısından boş şekilde gönderilmektedir.

Uzman Çavuş Aksesuarlarında Anı Yüzük Güvencesi

Gümüş yüzük, kolye, deri cüzdan, rozet ve çakmak gibi mesleğinize özel aksesuarları ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanları ile güvenle sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.