Yüzük Nasıl Küçültülür?

03 Temmuz 2017
Yüzük Nasıl Küçültülür?

Kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan gümüş yüzükler bazen kâbusumuz olabiliyor. Yanlış yüzük ölçüsü verildiğinde başa bela olan bu aksesuarda ne yapmalı? Sizler için bu yazımızda “Yüzük ölçüsü nasıl küçültülür” sorusunu yanıtlayacağız.

yüzük-nasil-kucultulur

Gümüş aksesuarlar arasında özel bir yeri olan yüzükler, kişiye özel olarak üretilen takı çeşidi olarak bilinirler. Kişiye özel olması herkese göre değişen yüzük ölçüsünden kaynaklanır. Kişilerin kilolaları, yaşları ve cinsiyetlerine bağlı olarak değişen yüzük ölçüsü yanlış verildiğinde parmak ölçünüzden daha büyük ya daha küçük alındığında kâbusa dönüşebilir.

yüzük-nasil-kucultulur1

Küçük yüzük ölçüsü verildiğinde parmaklarda egzama gibi ciddi cilt rahatsızlıkları meydana gelirken büyük yüzük ölçüsünde ise yüzüğün parmakta durmaması, taşıyamama ve sürekli parmakta dönme gibi sorunlar yaşanır. Bu sorunların en basit çözümü ücretsiz olarak kuyumcuya giderek yüzük ölçüsünü öğrenmektir. İnternette konuya ilişkin pek çok “Yüzük ölçüsü nasıl hesaplanır?” videoları olsa da hataya düşmeme adına en sağlıklı ölçünün kuyumcudan alınabildiğini söyleyebiliriz. Kuyumcuda yapılan bu işlem, parmağa geçirilen numaralı halkalar aracılığıyla yapılmaktadır. Peki yüzük ölçünüzü yanlış verdiyseniz? Hiçbir şey çözümsüz değil merak etmeyin! Anı Yüzük olarak yüzük ölçüsü ile ilgili yapılan hatalarda doğru ölçünüzü bize bildirmeniz halinde kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak koşulu ile ücretsiz olarak tarafınıza yeni bir yüzük yapılabilmektedir.  Anı Yüzük, tüm aksesuarlarda cilt dostu bir hizmet vermeyi amaç edinmektedir.

 

Blog Yazılarımız

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonunda Osmanlı Kuruluyor!

21 Eylül 2018
Diriliş Ertuğrul Yeni Sezonunda Osmanlı Kuruluyor!

Kayı Boyunun kurucu lideri Ertuğrul Gazi’nin varoluş mücadelesini konu alan Diriliş dizisi yeni sezonda Osmanlı Devleti’ni kurmaya hazırlanıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul’un 5.sezonu ne zaman? Dizi hakkında merak ettikleriniz bu yazıda aksesuarları ise sadece Anı Yüzük’te satışta.

Anı Yüzük’ten Payitaht Abdülhamid Müjdesi!

21 Eylül 2018
Anı Yüzük’ten Payitaht Abdülhamid Müjdesi!

Türkiye’de ve Ortadoğu’da büyük hayran kitlesine ulaşan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezona ne zaman başlıyor? Merakla beklenen Abdülhamid dizisi hakkında en yeni bilgiler bu yazıda. Dizide yer alan aksesuarlar ise resmi sponsoru Anı Yüzük’te. Mutlaka göz atın!

Her Bütçeye Uygun 5 Harika Kehribar Tesbih Modeli

04 Mayıs 2018
Her Bütçeye Uygun 5 Harika Kehribar Tesbih Modeli

Tesbih severlerin ilgisini çekecek her bütçeye uygun 5 kehribar tesbih modeline daha yakından bakın! Stresinizi azaltacak tesbihler için şimdi tıkla, keşfet!

Devlet Ebed Müddet’in Anlamı

27 Nisan 2018
Devlet Ebed Müddet’in Anlamı

Aksesuar dünyasında sıklıkla yer verdiğimiz “Devlet Ebed Müddet” ne demektir? Gelin daha yakından bakalım!

Fatih Sultan Mehmet’in Az Bilinen 5 Özelliği!

27 Nisan 2018
Fatih Sultan Mehmet’in Az Bilinen 5 Özelliği!

Osmanlı Padişahları arasında kendi döneminde bilgi birikimi ve entelektüel seviyesi ile adeta bir dünya insanı olmayı başarmış Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un Fethi dışında az bilinen 5 özelliğini sizler için araştırdık! İşte Fatihin o çarpıcı yönleri…

En Güzel Anneler Günü Hediye Fikirleri

20 Nisan 2018
En Güzel Anneler Günü Hediye Fikirleri

Mayıs'ın ikinci haftası kutlanmaya başlanan Anneler Günü için en güzel hediye önerileri Anı Yüzük'te sizi bekliyor. Hemen tıkla, anneni mutlu edecek hediyeyi kolayca seç.

Özel Güvenlik Nasıl Olunur?

13 Nisan 2018
Özel Güvenlik Nasıl Olunur?

Özel Güvenlik Görevlisi ögg nasıl olunur? Çağımızın popüler mesleği güvenlik işine gelin daha yakından bakalım! Özel Güvenlik görevlileri hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda.

Türk Bayrağı İle İlgili Bilmeniz Gereken 7 İlginç Şey

07 Nisan 2018
Türk Bayrağı İle İlgili Bilmeniz Gereken 7 İlginç Şey

Türk bayrağı hakkında neler biliyorsunuz? Milli sembolümüz hakkında merak ettikleriniz en güzel bayrak resimleri ile bu yazıda hemen tıkla, okumaya başla!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.