Zabıta Aksesuarları

En kaliteli zabıta aksesuarlarını gümüş yüzük, deri cüzdan, rozet ve çakmak çeşitleri ile güvenle sipariş verin, ücretsiz kargo ile gelsin!

Görünüm:
189DEC90 TL
149DEC90 TL
%21 indirimli
189DEC90 TL
149DEC90 TL
%21 indirimli
119DEC90 TL
89DEC90 TL
%25 indirimli
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Zabıta amblemini, günlük hayatta kullandığınız yüzük, cüzdan, anahtarlık gibi birçok aksesuarda taşımak ister misiniz? Zabıtalara ait kurumsal detayları cüzdandan anahtarlığa, baskılı çakmaklardan rozetlere birçok aksesuar üzerinde modern çizgilerle harmanlayarak beğenilerinize sunuyoruz. Kendinize ya da sevdiklerinize kurumsal detaylarla bezenmiş benzersiz ve değerli bir seçenek... Fonksiyonel olmasının yanında şık ve kaliteli görünümleriyle de tercih edilen bu aksesuarlar ile şıklık ve sadakati bir arada yaşayabilirsiniz.

Zabıta

Dünyanın en zor mesleklerinden biri olan zabıta kişinin görevini yerine getirirken kendi vicdanı ile savaşması anlamına gelmektedir. Ancak toplumun rahatlığı için gece gündüz çalışan zabıtalar meslekleri ile gurur duyarak tüm bu zorlukların üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Zabıtalar için üretilen özel aksesuarlar da mesleği ile gurur duyan zabıtaların kendi mesleklerine özel aksesuarlara sahip olmalarını sağlamaktadır.

Zabıta Çakmağı İle Fark Yaratın

Günün en zor saatinde bile kullandığınız anda size mesleğinizin ne kadar gurur verici bir meslek olduğunu hatırlatacak olan zabıta çakmakları oldukça şıktır. Bu nedenle eşi, babası, kardeşi ya da arkadaşı zabıta olan kişilerin de hediye ararken tercih edebilecekleri son derece hoş bir hediye seçeneği olarak öne çıkar. Üzerinde zabıta amblemi işlenen bu zippo çakmak hem oldukça şık bir çakmak modelidir hem de zabıtalara özel olması hediye edilen kişinin kendisini daha da özel hissetmesini sağlar.

Zabıta Cüzdan Modelleri Sizi Yansıtsın

Zabıtalara özel ürünler arasında en çok ilgi görenlerden biride özel zabıta cüzdanları olarak öne çıkmaktadır. Bu cüzdanlar sayesinde hem çok şık bir görünüme sahip olan cüzdana sahip olur hem de zabıta mesleğinin bir üyesi olduğunu cüzdanınızı gören herkese ilan etmiş olursunuz. Aynı zamanda hediye almak isteyen kişiler içinde hem çok etkileyici hem de çok ekonomik bir seçenektir. Örneğin babası zabıta olan bir kişi yaklaşan babalar günü hediyesi için zabıta cüzdan modellerinden sipariş vererek çok farklı bir hediyeye imza atabilir.

Anı Yüzük Farkını Sizde Yaşayın

Meslek gruplarına özel ürünleri ile öne çıkan aniyuzuk.com dilediğiniz her an ziyaret ederek online alışveriş yapabileceğiniz bir aksesuar mağazasıdır. Kapıda ödeme seçeneği de bulunurken kredi kartını tercih eden müşterilerimizin taksit seçeneklerinden yararlanmalarına olanak sağlanmaktadır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.