x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Spor Saat & Paracord Saat

Zorlu koşullarda kullanmaya uygun tarzınızı yansıtacak spor saatlere bedava kargo ve güvenli alışveriş ile sahip olun!

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Spor Dijital Saatler

Günlük yaşamda bir aksesuardan çok daha fazlası olan erkek kol saatleri, tarzınızı belirleyen en özel aksesuar olup adeta sizi yansıtan birer ayna gibidir. Her erkeğin sahip olması gereken güçlü ve iddialı bir özelliğe sahip olan erkek saatleri çok sayıda farklı model ve tasarımla adeta bir dünya.

Erkek kol saati çeşitleri arasında gündelik yaşamda en çok tercih edilen model olan spor saatler günlük yaşamda spor bir tarza sahip beylerin yanı sıra zorlu doğa koşullarında çalışan polisler ve askerler arasında da oldukça yaygındır.

Spor saat çeşitleri analog, dijital ya da analog-dijital olarak farklı seçeneklerdedir. Sitemizde satışta olan spor saat modelleri, işçiliğinde kullanılan mineral cam ve silikon yapısı ile darbelere ve dış müdahalelere karşı oldukça dayanıklıdır. Eksi 5 ile 50 derece sıcaklığa kadar birçok hava koşulunda kullanıma uygundur.  Saat markaları arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan spor saat, suya dayanıklılık konusunda da oldukça sağlamdır. Özellikle klasik saatler çelik metalden üretilmiş olmaları nedeniyle suya hassas olup paslanma ya da çabuk bozulma yapabilirler. Spor saatler ise bu yönüyle de avantajlıdır.

Paracord Bileklikli Saat

Paracord spor saatler olarak da tasarlanabilen modellerimizde saat kayışı paracord ipinden oluşur ve zorlu doğa koşullarında size yardımcı olabilecek şekilde üretilirler. Paracord bileklikli saatlerde ihtiyaç anında paracord kısmı saat mekanizmasından ayırarak kullanabilirsiniz. Gerçek paraşüt ipli olan paracordlar çadır kurma, barınak yapımı, ayakkabı bağcığı gibi kullanım imkanları sunarken üzerinde yer alan ateş başlatıcı mekanizma ile kıvılcım üretmeye de yaramaktadır. Saatler gece görüşü özelliğiyle de kişilere büyük kolaylık sağlar. Yolda yürüyorsanız size fener kuvvetinde önünüzü görmenizi sağlayacak kadar görüş alanı sunar.

Asker Saati & Polis Saati

Zorlu şartlar altında görev yapan şanlı asker ve polislerimize gayet uygun olan bu spor saatler paracord bileklik aksanı ile bir araya gelince daha da kullanışlı bir hal almaktadır. Paracordun birçok farklı özelliğini saat özelliği bile bir araya getiren bu tasarımlarımız asker, polis, izci, dağcı, outdoor spor meraklısı herkes için kusursuz bir seçim olmaktadır. Üstelik kamuflaj desenli saatler özellikle askerler için kendi mesleklerine bire bir uyan bir tasarım olmaktadır. Kamuflaj saatlerde yeşil ve gri renkler bulunmaktadır.

Paracord Bileklikli Spor Saatler Ne Kadar?

Sitemizde yer alan spor tarz paracord saatlerin fiyatları yüz yetmiş dokuz ile yüz seksen dokuz lira arası değişmektedir. Bu saatlerde su geçirmezlik, dijital gösterim, alarm, kronometre, ışık gibi özellikler yer almaktadır.

Hediyelik Dijital Kamuflaj Saatler

Asker, polis, outdoor sporlara düşkün veya spor tarz seven beylere çok uyacak bu dijital saatler ile siz de sevdiklerinize ne hediye alacağınızı artık düşünmek zorunda değilseniz. Erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar olan saatleri onların ihtiyaç ve tarzları doğrultusunda harmanlayarak sizlere sunuyoruz. Siz de bu dijital saatleri kamuflaj desen ve paracord bileklik seçeneği dahil olmak üzere dilediğiniz gibi sipariş ver kendinizi ve sevdiklerinizi çok kullanışlı hediyeniz ile mutlu edin!

Dijital Spor Saatler için Anı Yüzük!

Siz de hemen Anı Yüzük’e gelerek spor saat modellerine göz atabilir ister kendiniz ister sevdikleriniz için kolayca sipariş verebilirsiniz.  2 yıl garantili bu aksesuara ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile hemen sahip olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.